Zomer Actie – Fietsen & Outdoor Kamperen

Vóór 12:00 besteld, vaak morgen in huis
14 dagen online retourrecht
Veilig & flexibel betalen (iDEAL, Klarna)

Hobby's en creatieve vaardigheden

8429 producten gevonden

Bij Fietsweb vind je een uitgebreide selectie aan producten die perfect zijn voor iedereen die van knutselen en creativiteit houdt. Of je nu op zoek bent naar materialen voor een specifiek project of gewoon je voorraad wilt aanvullen, wij hebben alles wat je nodig hebt. Onze collectie omvat een breed scala aan merken die bekend staan om hun kwaliteit en innovatie. Denk bijvoorbeeld aan [Colorations](https://www.fietsweb.nl/collections/Colorations), [Spectron](https://www.fietsweb.nl/collections/Spectron), en [Aqua Gelz](https://www.fietsweb.nl/collections/Aqua%20Gelz). Deze merken bieden producten die ideaal zijn voor zowel beginners als gevorderden in de wereld van hobby's en creatieve vaardigheden.

Merken
Snel filteren:
Normale prijs €10,99
Aanbiedingsprijs €10,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Voeg dimensie en textuur toe aan je kunstprojecten met dit assortiment veren in het rood. De inhoud van het zakje is 25 gram. Geleverd in plastic zakje met ophanglabel.
Normale prijs €17,99
Aanbiedingsprijs €17,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Set van 100 acrylgaren veterkoorden plastic tips. De veter is gemakkelijk in gebruik voor kinderen en kan worden afgeknipt als het project is voltooid. Kan ook worden hergebruikt voor meerdere proj...
Normale prijs €11,99
Aanbiedingsprijs €11,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Magnetische diamond painting set Kenmerken • Twee magnetische afbeeldingen • Magnetische stylus • 7 kleuren diamantjes • Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar
Normale prijs €15,99
Aanbiedingsprijs €15,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Colorations - Konijn in Ei-ornamenten, 6st.
Normale prijs €18,99
Aanbiedingsprijs €18,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Verfraai je inrichting met onze natuurlijke kransen. In een set van 6, elk 20 cm groot, vormen deze kransen een veelzijdige basis voor je creatieve projecten. Of je ze nu versiert met bloemen, lint...
Normale prijs €32,99
Aanbiedingsprijs €32,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Deze bruine papier-maché fotolijstjes zijn perfect om zelf te versieren en op te hangen. Elk lijstje heeft een stevig oppervlak van 3,2 cm breed, een transparante afdekplaat van acryl en een handig...
Normale prijs €18,99
Aanbiedingsprijs €18,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Naam badges met speld. De badge is 57 x 90 mm groot.
Normale prijs €25,99
Aanbiedingsprijs €25,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Maak een zee van spannende kunstwerken met deze 14 schattige zeelevensstempels. Deze exclusieve stempels van 7,6 cm hebben kunststof knoppen met een grote greep die makkelijk vast te houden zijn vo...
Normale prijs €18,99
Aanbiedingsprijs €18,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Geef je knutselprojecten een natuurlijke lookl met deze botanisch geïnspireerde stickers. Je kunt ook kleurpotloden, stiften of kleurpotloden gebruiken om de stickers te versieren voor gebruik. Per...
Normale prijs €37,99
Aanbiedingsprijs €37,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Met de Easy-Grip Stampers kunnen kinderen gemakkelijk stempelen. De grote gripknop zorgt voor moeiteloze bediening van de stempel. De bovenkant van de knop heeft precies de juiste maat voor een kin...
Normale prijs €20,99
Aanbiedingsprijs €20,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Colorations® EZ Pull Extra Large Clear Trigger Sprayers, 310,5 ml Set van 6. EZ Pull Extra Large Clear Trigger Sprayers zorgen voor enorm veel kunstplezier! Kenmerken • De EZ Pull Trigger Sprayers ...
Normale prijs €28,99
Aanbiedingsprijs €28,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Set van 12 kleuren zelfdrogend modelleerfoam. • WAT JE KRIJGT: 38,5 g per stuk in 12 levendige kleuren: zwart, blauw, groen, lichtblauw, neongroen, neonoranje, neonroze, neonpaars, paars, rood, wit...
Normale prijs €25,99
Aanbiedingsprijs €25,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Deze gemakkelijk vast te pakken foamstempels zullen kinderen vermaken terwijl ze afbeeldingen van 12 emoties ontdekken: verdrietig, verrast, verlegen, trots, beschaamd, walgend, blij, boos, bang, v...
Normale prijs €59,99
Aanbiedingsprijs €59,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Dit mega-assortiment van 28 klei gereedschappen is precies wat je nodig hebt voor in het klaslokaal of de kinderopvang!
Normale prijs €21,99
Aanbiedingsprijs €21,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Zo zacht, zo glad, zo makkelijk te kneden. Kinderen zullen graag werken met onze luchtdroge klei. Nu in handige verpakking. Droogt aan de lucht in 24 uur. Een pakket met 8 schitterende kleuren. Ken...
Normale prijs €19,99
Aanbiedingsprijs €19,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Een eye-catcher voor in het klaslokaal! Een quilt met plek voor foto's van de leerlingen. Versier eerst de canvasvierkanten van 20 cm met verf, stiften of collage en voeg dan de foto toe! Gebruik h...
Normale prijs €23,99
Aanbiedingsprijs €23,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Deze veren voegen een opvallend, natuurlijk accent toe aan je volgende knutselproject. Ze zijn perfect voor het maken van maskers of het versieren van collages en dromenvangers. Het assortiment voo...
Normale prijs €15,99
Aanbiedingsprijs €15,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Sticker stempel Kenmerken • Stempel inclusief 160 dieren stickers • Afmeting: 5 x 8 x 7 cm • Gewicht; 0,05 kg • Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar
Normale prijs €14,99
Aanbiedingsprijs €14,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Whiteboard met regenboog lijst en eenhoorn afbeelding. Het whiteboard wordt geleverd met stift en wisser. Het whiteboard is 25 x 19 x 1 cm groot. Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar.
Normale prijs €13,99
Aanbiedingsprijs €13,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Laatste 2 stuks! Vandaag besteld, morgen verzonden
Verhoog je crafting met onze grote lata ballen. Met een set van 6, elk 10 cm groot, maken deze substantiële ballen een gedurfd statement. Perfect voor centerpieces, kransen of elk ander project waa...
Normale prijs €15,99
Aanbiedingsprijs €15,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Jumbo Kleurpotloden + Puntenslijper, 7dlg.
Normale prijs €25,99
Aanbiedingsprijs €25,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Vroom, toet toet, zoom! Reis door de lucht, over land en over zee met onze stempelset met transportthema, met een easy-grip knop - perfect voor kleine handjes!
Normale prijs €15,99
Aanbiedingsprijs €15,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Stempel met stickers. Kenmerken • Stempel inclusief 160 stickers • Afmeting: 5 x 8 x 7 cm • Gewicht; 0,05 kg • Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar
Normale prijs €25,99
Aanbiedingsprijs €25,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Set van 6 stempels met speeltuin thema. De stempels zijn ca. 11,5 cm.
Normale prijs €25,99
Aanbiedingsprijs €25,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Met de Easy-Grip Stampers kunnen kinderen gemakkelijk stempelen. De grote gripknop zorgt voor moeiteloze bediening van de stempel. De bovenkant van de knop is precies groot genoeg voor een kinderha...
Normale prijs €24,99
Aanbiedingsprijs €24,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Maak je klaar voor letterplezier en leren met deze kleurrijke kartonnen letters die gebruikt kunnen worden in het onderwijs, knutselwerkjes en meer. Allemaal hoofdletters die kleurrijk en leuk zijn...
Normale prijs €15,99
Aanbiedingsprijs €15,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Colorations - Konijnornamenten, 6st.
Normale prijs €13,99
Aanbiedingsprijs €13,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
De Nickelodeon Paw Patrol Siky Crayons bevatten negen zachte waskrijtjes met vrolijke Paw Patrol-afbeeldingen. De krijtjes zijn gemaakt van kunststof en was, en zijn ideaal voor kleine kinderhandje...
Normale prijs €11,99
Aanbiedingsprijs €11,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Een set van 12 STARPAK-kleurpotloden in een kartonnen doos versierd met afbeeldingen met Ballerina. Kleurpotloden zijn de meest elementaire kunstbenodigdheden. Gebruikt tijdens het spelen en leren ...
Duckiez
Normale prijs €9,99
Aanbiedingsprijs €9,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Waterspelletje - Eenhoorn. Afmetingen: 14,5 x 7,5 cm. Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar.
Duckiez
Normale prijs €9,99
Aanbiedingsprijs €9,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Waterspelletje - Dinosaurus. Afmetingen: 14,5 x 7,5 cm. Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar.
Speelgoed Land
Normale prijs €12,99
Aanbiedingsprijs €12,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Deze set van 6 Disney Stitch stiften bevat zes verschillende kleuren en is geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. De stiften zijn gemaakt van kunststof en bedrukt met een vrolijk Stitch-design.

Toont 417 - 448 van 8429 producten

Meer over Hobby's en creatieve vaardigheden

Ontdek onze creatieve merken

Onze webshop biedt een divers aanbod aan merken die je inspireren om je creativiteit de vrije loop te laten. Van [Spin Master](https://www.fietsweb.nl/collections/Spin%20Master) tot [Basic](https://www.fietsweb.nl/collections/Basic) en [Loom](https://www.fietsweb.nl/collections/Loom), er is voor ieder wat wils. Of je nu houdt van kleien met [Play-Doh](https://www.fietsweb.nl/collections/Play-Doh) of liever aan de slag gaat met de kleurrijke producten van [SES Creative](https://www.fietsweb.nl/collections/SES%20Creative), je vindt het allemaal bij ons. Voor de jongere creatievelingen hebben we ook merken zoals [Gabby's Dollhouse](https://www.fietsweb.nl/collections/Gabby's%20Dollhouse) en [Sambro](https://www.fietsweb.nl/collections/Sambro) die garant staan voor urenlang speelplezier.

Laat je inspireren en ontdek de mogelijkheden!

Veelgestelde vragen over Hobby's en creatieve vaardigheden

Wat zijn Hobby's en creatieve vaardigheden?

Hobby's en creatieve vaardigheden zijn onderdeel van ons assortiment bij Fietsweb.nl. In deze collectie vind je een zorgvuldig geselecteerd aanbod, afgestemd op kwaliteit en prijs-kwaliteitverhouding.

Welke Hobby's en creatieve vaardigheden zijn het meest populair?

De populairste Hobby's en creatieve vaardigheden worden bepaald door verkopen, klantbeoordelingen en retentie. Bekijk de bestsellers bovenaan de collectiepagina, of gebruik de filter "Best verkopend" om direct de favorieten te zien.

Hoe kies ik de juiste Hobby's en creatieve vaardigheden?

Bij het kiezen van Hobby's en creatieve vaardigheden is het belangrijk om te letten op je specifieke behoeften, budget en toepassing. Gebruik onze filters om te sorteren op prijs, merk of populariteit, en lees de productbeschrijvingen voor meer details.

Hoe snel worden Hobby's en creatieve vaardigheden geleverd?

Bestel je voor 12:00, dan is je bestelling vaak al de volgende dag in huis. De exacte levertijd staat vermeld op de productpagina. We versturen met betrouwbare partners voor een snelle en veilige bezorging.

Kan ik Hobby's en creatieve vaardigheden retourneren?

Ja, je hebt 14 dagen online retourrecht op alle Hobby's en creatieve vaardigheden. Niet helemaal tevreden? Meld je retour aan via ons retourportaal en je ontvangt het aankoopbedrag terug.