Zomer Actie – Fietsen & Outdoor Kamperen

Handwerk en hobby's

7677 producten gevonden

Bij Fietsweb vind je een uitgebreide selectie aan producten die perfect zijn voor iedereen die van creativiteit en vakmanschap houdt. Of je nu op zoek bent naar speelgoed dat de verbeelding van kinderen prikkelt of naar materialen voor je eigen creatieve projecten, wij hebben het allemaal. Ontdek de kleurrijke wereld van Colorations, waar je alles vindt om je artistieke ideeën tot leven te brengen. Voor de jonge techneuten is er VTech, met innovatief speelgoed dat leren en spelen combineert. En voor de liefhebbers van traditioneel houten speelgoed is er Goki, dat garant staat voor kwaliteit en duurzaamheid.

Snel filteren:
定価 €21,99
販売価格 €21,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Laatste 1 stuk! Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Semi-dekkende textielverf op waterbasis van uitstekende en duurzame kwaliteit voor lichte katoen, linnen en andere stoffen. Na het strijken zien de kleuren er nog steeds geweldig uit, óók als ze op...
定価 €18,99
販売価格 €18,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Laatste 1 stuk! Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Goede kwaliteit, dekkende textielverf op waterbasis (ook op donkere stoffen) - zeer duurzaam in gebruik. Het textiel moet minimaal 50% katoen bevatten. Voor langere duurzaamheid fixeren met een str...
定価 €11,99
販売価格 €11,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Set van 10 vellen grijs karton in A4-formaat, met een fijne structuur aan één zijde.
定価 €50,99
販売価格 €50,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Playdoh super stylist haarstudio.In de Play-Doh kapsalon ben jij de Super Stylist! Hier maak je de meest kleurrijke creatieve kapsels. Ontdek hoe lang je het Play-Doh haar kan laten groeien door le...
定価 €13,99
販売価格 €13,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Het bloemenfestival staat voor de deur. Met de blauwe washi-bloemblaadjestickers duurt het slechts een paar minuten om kleurrijke en unieke bloemen te creëren! • Elke rol bevat 80 stickers in 8 ont...
定価 €15,99
販売価格 €15,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Deze potloden van BIC zijn shock resistant wat betekent dat ze wel tegen een stootje kunnen! De grafiet potloden hebben vrolijke kleuren en zijn voorzien van een gum. In de set zitten 8 potloden.
定価 €10,99
販売価格 €10,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Stickerset met meer dan 100 stickers van honden, in cartoondesign en realistisch design. Geschikt vanaf 3 jaar.
定価 €14,99
販売価格 €14,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Knutselpakket voor het maken van knuffels van gebreide wanten. Inhoud: handschoen, 2 knopen, vulling en instructieboek. In het instructieboek staan 8 verschillende ideeën om te maken.
定価 €11,99
販売価格 €11,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Stickerset van Gabby's Poppenhuis. Inhoud: 3 vellen stickers en een achtergrond. Geschikt vanaf 3 jaar.
定価 €15,99
販売価格 €15,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Met deze knutselset maak je je eigen My Little Pony glitter kaarten. De kaarten kun je versieren met de meegeleverde diamantjes en glitter bloemetjes. Geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar.
定価 €28,99
販売価格 €28,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
定価 €28,99
販売価格 €28,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Deze Blow airbrush stiften zijn wel heel bijzonder! Ze kunnen eenvoudig worden omgetoverd in een stift, waarop je kan blazen. Maar dat is niet het speciale aan deze stiften. Deze stiften kun jij na...
定価 €40,99
販売価格 €40,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Lijmt vele poreuze en niet-poreuze materialen in seconden, zoals hout, metaal, steen, glas, tegels, keramiek, leer, textiel en vele kunststoffen. Met een hoge smelt capaciteit en is geschikt voor d...
定価 €24,99
販売価格 €24,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Krijtstift Europel 6mm wit etui 8 stuks
定価 €11,99
販売価格 €11,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
De Quantore splitpen van 19mm is een praktische oplossing voor het stevig binden en organiseren van papieren of documenten. Met een diameter van 19mm en een penbreedte van 3mm is deze splitpen gesc...
定価 €35,99
販売価格 €35,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Met de nieuwe Aquabeads Nail Studio-lijn kun je mooie Aquabeads-nagels maken door gewoon kraanwater te gebruiken om je creaties te maken en te dragen! De Aquabeads Nagelstudio - Design ‘n’ Display ...
12:00までのご注文で、最短翌日お届け
14日間のオンライン返品保証
安全・便利な決済(iDEAL、Klarna対応)
PROXXON
定価 €11,99
販売価格 €11,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Gediamanteerd, schacht-Ø 2,35 mm, passend voor micromot systemen Gelijkmatig gediamanteerd. Profiel-body en schachten van RVS. Voor het slijpen, graveren en ciseleren van staal (ook chroom-kobaltle...
定価 €29,99
販売価格 €29,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
12 pastelpotloden in luxe bewaarbox. Maak de mooiste pasteltekeningen met deze superieure pastelpotloden. De perfecte onderlinge afstemming tussen de kleuren en de kleurkern van Ø 3,8 mm helpen je ...
Moxy
定価 €24,99
販売価格 €24,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Maak je eigen vogelvoerhuis met windvanger. Breng kleur en muziek in je tuin met de Moxy Vogelvoederhuisje Schilderen met Windgong set! Versier je eigen houten vogelvoederhuisje met de bijgeleverd...
定価 €10,99
販売価格 €10,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Set van 12 neon kleurpotloden.
Craft ID
定価 €26,99
販売価格 €26,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Pakket met alle benodigdheden om een schattig konijntje te haken. Geschikt vanaf 12 jaar.
定価 €26,99
販売価格 €26,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Versier je eigen diamond painting tas. Geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar.
定価 €24,99
販売価格 €24,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
定価 €41,99
販売価格 €41,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Gebruik dit meubelfolie om je meubelen goed te beschermen. Het folie is ook een inspiratiebron voor zelfgemaakte decoraties. Decoratie en bescherming: het meubelpapier geeft je meubelen een nieuwe...
定価 €13,99
販売価格 €13,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Stitch diamond painting knutselset voor het maken van 5 Stitch-magneten en één sleutelhanger. Inclusief meer dan 800 diamantjes, een bakje, pennetje en sleutelring. Geschikt voor kinderen van 5 jaa...
定価 €32,99
販売価格 €32,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
定価 €31,99
販売価格 €31,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
定価 €31,99
販売価格 €31,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
定価 €233,99
販売価格 €233,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Maak buttons van je favoriete afbeeldingen en slogans met deze buttonmachine. Je kan hem gebruiken voor het maken van verschillende soorten badges, touwbinders, sleutelhangers, enz. Deze buttonmake...
定価 €11,99
販売価格 €11,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Kneedbare, elastische, in de oven af te bakken boetseerklei met daarna een prachtige porseleinachtige uitstraling. Bak klei af in een huishoudoven op 100-130°C - tijd hangt af van het model en dikt...
Cernit
定価 €11,99
販売価格 €11,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Kneedbare, elastische, in de oven af te bakken boetseerklei met daarna een prachtige porseleinachtige uitstraling. Bak klei af in een huishoudoven op 100-130°C - tijd hangt af van het model en dikt...
定価 €13,99
販売価格 €13,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Laatste 1 stuk! Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Hoge kwaliteit vingerverf op waterbasis. Perfect voor kinderen. Zeer duurzaam.

Toont 7201 - 7232 van 7677 producten

さらに詳しく Handwerk en hobby's

Creatieve mogelijkheden voor iedereen

Naast speelgoed bieden we ook een breed scala aan materialen voor Handwerk en hobby's. Bij Creativ Company vind je alles wat je nodig hebt om je creatieve projecten te realiseren, van schilderen tot knutselen. Sambro biedt een scala aan producten die perfect zijn voor kinderen die graag hun eigen kunstwerken maken. En voor de echte doe-het-zelvers is er de Creative Craft Group, waar je de meest uiteenlopende materialen en gereedschappen kunt vinden om je projecten tot een succes te maken.

Laat je inspireren en ontdek de mogelijkheden bij Fietsweb!

よくあるご質問: Handwerk en hobby's

Handwerk en hobby'sとは何ですか?

Handwerk en hobby'sは、Fietsweb.nlが提供する商品ラインナップの一部です。このコレクションでは、品質とコストパフォーマンスにこだわり、厳選された商品を取り揃えております。

どのHandwerk en hobby'sが最も人気がありますか?

最も人気の高いHandwerk en hobby'sは、売上、カスタマーレビュー、およびリピート率に基づいて選出されています。コレクションページ上部のベストセラーをご覧いただくか、フィルターで「ベストセラー」を選択して、人気商品を今すぐご確認ください。

自分に合ったHandwerk en hobby'sはどのように選べばよいですか?

Handwerk en hobby'sをお選びになる際は、お客様の用途やご予算、具体的なニーズに合わせてご検討いただくことが大切です。絞り込み機能を使って、価格、ブランド、人気順などでソートし、詳細については各商品の説明ページをご確認ください。

Handwerk en hobby'sはどのくらいで届きますか?

12:00までにご注文いただいた場合、多くの商品は翌日にお手元に届きます。正確な納期は各商品ページに記載されています。信頼できる配送パートナーを通じて、迅速かつ安全にお届けいたします。

Handwerk en hobby'sの返品は可能ですか?

はい、すべてのHandwerk en hobby'sについて、オンライン購入後14日間の返品権利がございます。万が一ご満足いただけなかった場合は、当店の返品ポータルからご申請いただくことで、商品代金を全額返金いたします。