Zomer Actie – Fietsen & Outdoor Kamperen

Handwerk en hobby's

7987 producten gevonden

Bij Fietsweb vind je een uitgebreide selectie aan producten die perfect zijn voor iedereen die van creativiteit en vakmanschap houdt. Of je nu op zoek bent naar speelgoed dat de verbeelding van kinderen prikkelt of naar materialen voor je eigen creatieve projecten, wij hebben het allemaal. Ontdek de kleurrijke wereld van Colorations, waar je alles vindt om je artistieke ideeën tot leven te brengen. Voor de jonge techneuten is er VTech, met innovatief speelgoed dat leren en spelen combineert. En voor de liefhebbers van traditioneel houten speelgoed is er Goki, dat garant staat voor kwaliteit en duurzaamheid.

Snel filteren:
定価 €66,99
販売価格 €66,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Multifunctioneel 2in1 school- en magneetbord van Classic Toys. Gemaakt van stevig, duurzaam hout dat eenvoudig in hoogte te verstellen is. Wordt geleverd met verfbekers en alfabetmagneten. Geschikt...
定価 €48,99
販売価格 €48,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Laat je creativiteit de vrije loop STABILO creëerde 2 creatieve sets. Twee sets met de point 88 fineliners en Pen 68 viltstiften. De 24 stuks creatieve set bevat 12 pasteltinten van de point 88 voo...
定価 €16,99
販売価格 €16,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Creamy Dough Starterset. Set bestaat uit 8 zakjes, elk met een inhoud van 30 ml. Geschikt vanaf 6 jaar.
定価 €9,99
販売価格 €9,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Set van 120 veiligheidsspelden in verschillende formaten.
Nieuw
Lobbes Speelgoed BV
定価 €14,99
販売価格 €14,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Kleiset waarmee je een lekkere wafel kunt maken. De 12-delige set bestaat uit 4 kleuren klei, verschillende vormen en gereedschap. Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar.
定価 €10,99
販売価格 €10,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
5 stickervellen met stickers van Gabby’s Poppenhuis. Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar oud.
Nieuw
Eastpak
定価 €29,99
販売価格 €29,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Laatste 3 stuks! Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Eastpak-schooletui Oval Single Ultra Marine van polyester. Met organizer en binnenvakje om je schrijfmateriaal te ordenen! organizer compartiment met ritssluiting binnenvak met ritssluiting elastis...
Nieuw
定価 €75,99
販売価格 €75,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Dit houten decorpaneel is onmisbaar voor iedereen die zijn creatieve ruimte een moderne uitstraling wil geven. Met een handige grootte van 15 x 21 x 0,27 cm zijn ze makkelijk te hanteren voor versc...
Nieuw
定価 €19,99
販売価格 €19,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Laatste 2 stuks! Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Creall Supersoft bruine klei is extra zacht en makkelijk kneedbaar voor jonge kinderen. De klei droogt niet uit en blijft soepel, zodat er steeds opnieuw mee gespeeld kan worden. Ideaal voor creati...
定価 €12,99
販売価格 €12,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Laatste 2 stuks! Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Zuurvrije gekleurde stempelinkt van goede kwaliteit geschikt voor diverse oppervlakken, waaronder papier, karton, karton, papier-maché enzovoort. Kan ook worden gebruikt op stoffen die na het strij...
定価 €23,99
販売価格 €23,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Aquabeads Pastel Solid Bead PackPastelparelpakket is een navullingsset van parels in 6 verschillende pastel kleuren. Set bevat 4 nieuwe pastel kleuren, licht roze , licht paars, hemelsblauw en lime...
定価 €10,99
販売価格 €10,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Ga aan de slag met deze metalen constructieset en bouw deze stoere raceauto. De set bestaat uit 46 onderdelen en is geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar.
Lobbes Speelgoed BV
定価 €12,99
販売価格 €12,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Juwelen designer trendy bohemian. Geschikt voor kinderen van 6 jaar en ouder.
定価 €29,99
販売価格 €29,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Nieuw
定価 €90,99
販売価格 €90,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Deze houten decorpanelen zijn bedoeld om je creatieve projecten een boost te geven, met een canvas voor jouw artistieke ideeën in diverse omgevingen. Dankzij het moderne ontwerp, dat eenvoud en fun...
Lobbes Speelgoed BV
定価 €16,99
販売価格 €16,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Set met 12 blaaspennen en 8 templates met ruimtevaart motieven. Inclusief 8 vellen papier. Geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar.
12:00までのご注文で、最短翌日お届け
14日間のオンライン返品保証
安全・便利な決済(iDEAL、Klarna対応)
定価 €22,99
販売価格 €22,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
SES Creative linkshandige schaar, kinderschaar speciaal voor linkshandige kinderen. Geen scherpe punt en roestvrij. Kinderschaar speciaal voor linkshandige kinderen. Geen scherpe punt en roestv...
Nieuw
Lobbes Speelgoed BV
定価 €21,99
販売価格 €21,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
定価 €15,99
販売価格 €15,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Stylex Plakband 18 mmx 3 m 5 stuks
Nieuw
定価 €44,99
販売価格 €44,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Laatste 2 stuks! Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Houten decorpanelen zijn het voorbeeld van modern design. Ze combineren eenvoud en functionaliteit met mooie lijnen en weinig poespas. Perfect voor elke hobbyist of interieurontwerper, ze zijn veel...
定価 €19,99
販売価格 €19,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Blok met hoogwaardig aquarelpapier van 100% cellulose met een gestructureerd oppervlak. Het blok is aan alle kanten verlijmd om opkrullen te voorkomen. Het 180 grams aquarelpapier heeft een A3-form...
Nieuw
定価 €27,99
販売価格 €27,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Het gladde ronde leren koord is een chique materiaal voor allerlei creatieve projecten. Gemaakt van hoogwaardig leer, brengt het een moderne look die makkelijk te combineren is met functionaliteit ...
Nieuw
定価 €154,99
販売価格 €154,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Deze mooie houten decorpanelen geven een moderne uitstraling aan elke hobbykamer. Ze zijn simpel, praktisch en minimalistisch. Gemaakt van samengesteld hout met een gladde afwerking, bieden ze eind...
Nieuw
定価 €41,99
販売価格 €41,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Laatste 2 stuks! Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Het gladde ronde leren koord is een chique materiaal voor allerlei creatieve projecten. Gemaakt van hoogwaardig leer, brengt het een moderne look die makkelijk te combineren is met functionaliteit ...
定価 €10,99
販売価格 €10,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Glitterstickerboek met paardenafbeeldingen om in te kleuren en glitter stickers. Vanaf 3 jaar, 16 pagina's.
Nieuw
定価 €44,99
販売価格 €44,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Dit houten decorpaneel is onmisbaar voor iedereen die zijn creatieve ruimte een moderne uitstraling wil geven. Met een handige grootte van 15 x 21 x 0,27 cm zijn ze makkelijk te hanteren voor versc...
Nieuw
定価 €45,99
販売価格 €45,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Het gladde ronde leren koord is een chique materiaal voor allerlei creatieve projecten. Gemaakt van hoogwaardig leer, brengt het een moderne look die makkelijk te combineren is met functionaliteit ...
Nieuw
定価 €11,99
販売価格 €11,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Kun jij alle champagneglaasjes op elkaar stapelen zonder de toren om te laten vallen? Inhoud: 36 kunststof champagneglaasjes. Een leuk en uitdagend spel voor kinderen vanaf 4 jaar oud.
Nieuw
Lobbes Speelgoed BV
定価 €13,99
販売価格 €13,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Opbergset voor een spirograaf, voorbeelden, papier en 3 kleuren stiften. Geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar oud.
Nieuw
Lobbes Speelgoed BV
定価 €14,99
販売価格 €14,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Houten Bouwpakket Wind Up Piano.
定価 €11,99
販売価格 €11,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Een handgemaakte papier-maché letter is erg leuk om mee te knutselen. Je kunt de letter verven of beplakken met papier en vervolgens verder versieren met washi tape, lint, glitters of stickers. De ...
定価 €18,99
販売価格 €18,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Product omschrijving De drijvende chloordispenser van Intex helpt het zwembadwater schoon te houden met precies de juiste hoeveelheid chloor. De dispenser is voorzien van een verstelbare regelring...

Toont 1 - 32 van 7987 producten

さらに詳しく Handwerk en hobby's

Creatieve mogelijkheden voor iedereen

Naast speelgoed bieden we ook een breed scala aan materialen voor Handwerk en hobby's. Bij Creativ Company vind je alles wat je nodig hebt om je creatieve projecten te realiseren, van schilderen tot knutselen. Sambro biedt een scala aan producten die perfect zijn voor kinderen die graag hun eigen kunstwerken maken. En voor de echte doe-het-zelvers is er de Creative Craft Group, waar je de meest uiteenlopende materialen en gereedschappen kunt vinden om je projecten tot een succes te maken.

Laat je inspireren en ontdek de mogelijkheden bij Fietsweb!

よくあるご質問: Handwerk en hobby's

Handwerk en hobby'sとは何ですか?

Handwerk en hobby'sは、Fietsweb.nlが提供する商品ラインナップの一部です。このコレクションでは、品質とコストパフォーマンスにこだわり、厳選された商品を取り揃えております。

どのHandwerk en hobby'sが最も人気がありますか?

最も人気の高いHandwerk en hobby'sは、売上、カスタマーレビュー、およびリピート率に基づいて選出されています。コレクションページ上部のベストセラーをご覧いただくか、フィルターで「ベストセラー」を選択して、人気商品を今すぐご確認ください。

自分に合ったHandwerk en hobby'sはどのように選べばよいですか?

Handwerk en hobby'sをお選びになる際は、お客様の用途やご予算、具体的なニーズに合わせてご検討いただくことが大切です。絞り込み機能を使って、価格、ブランド、人気順などでソートし、詳細については各商品の説明ページをご確認ください。

Handwerk en hobby'sはどのくらいで届きますか?

12:00までにご注文いただいた場合、多くの商品は翌日にお手元に届きます。正確な納期は各商品ページに記載されています。信頼できる配送パートナーを通じて、迅速かつ安全にお届けいたします。

Handwerk en hobby'sの返品は可能ですか?

はい、すべてのHandwerk en hobby'sについて、オンライン購入後14日間の返品権利がございます。万が一ご満足いただけなかった場合は、当店の返品ポータルからご申請いただくことで、商品代金を全額返金いたします。