Zomer Actie – Fietsen & Outdoor Kamperen

Keuken en eetkamer

6543 producten gevonden

Bij Fietsweb vind je een uitgebreide selectie aan producten voor je huis en tuin. Of je nu op zoek bent naar handige keukenaccessoires of stijlvolle eetkamerbenodigdheden, wij hebben het allemaal. Onze collectie omvat topmerken zoals Inventum, Joie, en Brund. Elk merk biedt unieke producten die je dagelijkse leven gemakkelijker en aangenamer maken. Van praktische keukenhulpen tot elegante serviesstukken, je vindt het bij ons. Ontdek ook onze selectie van Keuken en eetkamer producten die je interieur een frisse uitstraling geven.

Snel filteren:
定価 €29,99
販売価格 €29,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
met maat verdeling van de volgende cocktails: Cosmopolitan, Mojito, Caipirinha, Pina Colada, Margarita, Sex on the beach
定価 €22,99
販売価格 €22,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Laatste 1 stuk! Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
定価 €22,99
販売価格 €22,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
定価 €23,99
販売価格 €23,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Mini Ovenschalen Zwart – 2 Stuks – Ø8 cm Set van 2 zwarte mini ovenschaaltjes, ideaal voor het bereiden en serveren van desserts, soufflés of kleine ovengerechten. Gemaakt van hittebestendig keram...
定価 €21,99
販売価格 €21,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Chopsticks eetstokjes bamboe set a 12 paar
定価 €44,99
販売価格 €44,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
定価 €24,99
販売価格 €24,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
定価 €29,99
販売価格 €29,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
定価 €23,99
販売価格 €23,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
- Citruspers - kleur: chroom (roest vrij staal) - merk: Excellent Houseware - losse pers met opvang bakje eronder - ideaal voor sinaasappels en citroenen - eenvoudig in gebruik en sc...
定価 €27,99
販売価格 €27,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Let op, dit is een set met kunststof longdrinkglazen.
定価 €21,99
販売価格 €21,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
定価 €22,99
販売価格 €22,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Niet geschikt voor: Vaatwasser
定価 €34,99
販売価格 €34,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
De Amsterdam lijn van het bekende Nederlandse merk Amefa. Dit is een Horeca lijn van Amefa. Amsterdam is een besteklijn met subtiele vormen en heeft een geborstelde afwerking (Satin finish) wat ...
定価 €25,99
販売価格 €25,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
定価 €24,99
販売価格 €24,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Laatste 1 stuk! Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
定価 €30,99
販売価格 €30,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
. Afmeting (BxHxD) 26 x 5 x 36 cm
12:00までのご注文で、最短翌日お届け
14日間のオンライン返品保証
安全・便利な決済(iDEAL、Klarna対応)
定価 €23,99
販売価格 €23,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Retro groen plat bord met een diameter van 25 cm uit de basic (camping)servies serie van Mepal. Geschikt voor in de vaatwasser. Stapelbaar Lichtgewicht Krasbestendig Gemaakt van krasbestendi...
定価 €34,99
販売価格 €34,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
定価 €34,99
販売価格 €34,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Laatste 3 stuks! Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
定価 €22,99
販売価格 €22,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Laatste 3 stuks! Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
定価 €29,99
販売価格 €29,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Alpina Serveerplank Acacia – FSC®, 30,7 x 15,5 x 6,5 cm Compact en stijlvol: deze serveerplank van FSC®-gecertificeerd acaciahout is perfect voor het presenteren van hapjes, kazen, tapas of gebak....
定価 €30,99
販売価格 €30,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Alpina Serveerplank Acacia – FSC®, 38,3 x 20,5 x 5,5 cm Stijlvolle serveerplank van FSC®-gecertificeerd acaciahout, ideaal voor het presenteren van kazen, tapas, brood of snacks. De warme houtkleu...
定価 €36,99
販売価格 €36,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Deze Gilde witte wijnglazen van Royal Leerdam zijn niet meer weg te denken! Door het tijdloze design zijn deze glazen vandaag de dag nog steeds erg populair. Naast het klassieke design zijn de glaz...
定価 €39,99
販売価格 €39,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Deze Gilde wijnglazen van Royal Leerdam zijn niet meer weg te denken en met hun inhoud van 29 cl het grootste glas binnen deze serie! Door het tijdloze design zijn deze wijnglazen vandaag de dag no...
定価 €89,99
販売価格 €89,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Laatste 1 stuk! Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
GreenPan Geneva wokpan Diameter: 28 cm RVS uitvoering Anti-aanbaklaag Keramische coating Geschikt voor alle warmtebronnen en induktiekookplaat PFAS-vrij Ovenbestendig tot 220ºC Kleur: rvs/zwart
定価 €84,99
販売価格 €84,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Laatste 1 stuk! Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
GreenPan Geneva koekenpan Diameter:24 cm RVS uitvoering Anti-aanbaklaag Keramische coating Geschikt voor oven Geschikt voor alle warmtebronnen induktiekookplaat PFAS-vrij
定価 €27,99
販売価格 €27,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
定価 €22,99
販売価格 €22,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
ReDine herbruikbare glazen – glasheldere elegantie, duurzaam gemak Geef elke drankenpresentatie een verfijnde uitstraling met de herbruikbare glazen van ReDine. Deze serie combineert de look van e...
定価 €23,99
販売価格 €23,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
ReDine Granite bestek – herbruikbaar, stijlvol en ijzersterk Dit herbruikbare bestek uit de Granite-serie combineert strak design met praktische duurzaamheid. Licht van gewicht, maar sterk genoeg ...
定価 €23,99
販売価格 €23,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
ReDine Granite bestek – herbruikbaar, stijlvol en ijzersterk Dit herbruikbare bestek uit de Granite-serie combineert strak design met praktische duurzaamheid. Licht van gewicht, maar sterk genoeg ...
定価 €23,99
販売価格 €23,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
ReDine Granite bestek – herbruikbaar, stijlvol en ijzersterk Dit herbruikbare bestek uit de Granite-serie combineert strak design met praktische duurzaamheid. Licht van gewicht, maar sterk genoeg ...
定価 €22,99
販売価格 €22,99
定価
Eenheidsprijs
対して 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Herbruikbaar servies ReDine – stijlvol, duurzaam en multifunctioneel Breng gemak en uitstraling samen met het herbruikbare servies van ReDine. Deze robuuste lijn is ontworpen voor intensief gebrui...

Toont 5249 - 5280 van 6543 producten

さらに詳しく Keuken en eetkamer

Ontdek onze topmerken

Bij Fietsweb streven we ernaar om alleen de beste merken aan te bieden. Daarom vind je bij ons een breed scala aan gerenommeerde namen zoals Tefal, Pyrex, en Curver. Of je nu op zoek bent naar duurzame pannen, handige opbergoplossingen, of stijlvolle keukenaccessoires, onze merken staan garant voor kwaliteit en innovatie. Bezoek onze merkenpagina's om meer te ontdekken over wat elk merk te bieden heeft en vind precies wat je nodig hebt voor jouw huis.

Verken ons assortiment en laat je inspireren door de vele mogelijkheden.

よくあるご質問: Keuken en eetkamer

Keuken en eetkamerとは何ですか?

Keuken en eetkamerは、Fietsweb.nlが提供する商品ラインナップの一部です。このコレクションでは、品質とコストパフォーマンスにこだわり、厳選された商品を取り揃えております。

どのKeuken en eetkamerが最も人気がありますか?

最も人気の高いKeuken en eetkamerは、売上、カスタマーレビュー、およびリピート率に基づいて選出されています。コレクションページ上部のベストセラーをご覧いただくか、フィルターで「ベストセラー」を選択して、人気商品を今すぐご確認ください。

自分に合ったKeuken en eetkamerはどのように選べばよいですか?

Keuken en eetkamerをお選びになる際は、お客様の用途やご予算、具体的なニーズに合わせてご検討いただくことが大切です。絞り込み機能を使って、価格、ブランド、人気順などでソートし、詳細については各商品の説明ページをご確認ください。

Keuken en eetkamerはどのくらいで届きますか?

12:00までにご注文いただいた場合、多くの商品は翌日にお手元に届きます。正確な納期は各商品ページに記載されています。信頼できる配送パートナーを通じて、迅速かつ安全にお届けいたします。

Keuken en eetkamerの返品は可能ですか?

はい、すべてのKeuken en eetkamerについて、オンライン購入後14日間の返品権利がございます。万が一ご満足いただけなかった場合は、当店の返品ポータルからご申請いただくことで、商品代金を全額返金いたします。