Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden

50.000+ producten beschikbaar

Specialist in fietsen, speelgoed & outdoor sinds 2010

Huishoudelijke benodigdheden

5082 producten gevonden

Bij Fietsweb vind je een breed scala aan producten die je dagelijkse leven gemakkelijker maken. Of je nu op zoek bent naar handige keukenaccessoires, schoonmaakmiddelen of andere huishoudelijke benodigdheden, wij hebben het allemaal. Onze collectie omvat een verscheidenheid aan merken die bekend staan om hun kwaliteit en duurzaamheid. Ontdek bijvoorbeeld de praktische oplossingen van Curver en de innovatieve producten van Leifheit. Voor koffieliefhebbers hebben we de betrouwbare filters van Melitta. En als je op zoek bent naar stijlvolle en functionele prullenbakken, kijk dan eens naar de collectie van Hailo.

Snel filteren:
定価 €26,99
販売価格 €26,99
定価
単価
対して 
Op voorraad (35) Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Deze stevigeantraciete Curver emmer is een handige hulp bij veel huishoudelijke taken. Inhoud: 10 liter. Met handvat. met metalen hengsel met kunststof handgreep voor extra draag comfort, aan b...
定価 €35,99
販売価格 €35,99
定価
単価
対して 
Op voorraad (13) Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Alibert Abfallbehälter Mistral Plat 25l Anthrazit
定価 €21,99
販売価格 €21,99
定価
単価
対して 
Op voorraad (5) Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Voor het snel en grondig verwijderen van etensresten en het reinigen van pannen, bakplaten, grill en barbecue. verpakt per 3 stuks Toon meer
定価 €24,99
販売価格 €24,99
定価
単価
対して 
Op voorraad (32) Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
reservedoek voor de Leifheit tegel- en badkamermop Flexi Pad uit microvezel met rijen zeer fijne, licht verhoogde speciale borstelharen zeer zuigkrachtig en uiterst sterk in reiniging met elasti...
定価 €25,99
販売価格 €25,99
定価
単価
対して 
Op voorraad (36) Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Gespleten borsteleinden voor het beste veegresultaat Blik met extra lange rubberen lip voor eenvoudig opvegen Schraapkant voor borstelreiniging
Nieuw
定価 €94,99
販売価格 €94,99
定価
単価
対して 
Op voorraad (5) Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Tork Handzeep-navulling. Systeem: S5. Kleur: Transparant. Artikelnummer fabrikant: 525502. Inhoud: 8 Stuks à 525 ml.
定価 €35,99
販売価格 €35,99
定価
単価
対して 
Op voorraad (3) Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Rotho afvalbak TWIST met geruisloos schommel en klapdeksel in zilver. Met afmetingen van 333x252x476mm (LxBxH) heeft de TWIST afvalemmer een inhoud van 25 liter
定価 €103,99
販売価格 €103,99
定価
単価
対して 
Op voorraad (10) Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
定価 €28,99
販売価格 €28,99
定価
単価
対して 
Op voorraad (8) Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Artikelomschrijving Bijzondere kenmerkenHG Koffiemachine Ontkalker MelkzuurHG koffiemachine ontkalker melkzuur ontkalkt al...
定価 €25,99
販売価格 €25,99
定価
単価
対して 
Op voorraad (11) Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Artikelomschrijving Bijzondere kenmerkenHG BeeldschermreinigerHG beeldschermreiniger reinigt veilig en streeploos alle soo...
定価 €40,99
販売価格 €40,99
定価
単価
対して 
Op voorraad (10) Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Deze elegante handdouche Verona valt op door zijn curvy handgreep die makkelijk vast te houden is met natte handen. De antikalk functie helpt om de handdouche kalkvrij en hygiënisch te houden. De w...
定価 €122,99
販売価格 €122,99
定価
単価
対して 
Op voorraad (7) Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
定価 €90,99
販売価格 €90,99
定価
単価
対して 
Op voorraad (6) Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Op zoek naar de perfecte prullenbak voor in je keuken? Of de perfecte afvalemmer voor elke andere kamer? Stap over op de Brabantia Pedaalemmer NewIcon 20 liter - een echte allrounder. Deze tijdloze...
定価 €31,99
販売価格 €31,99
定価
単価
対して 
Op voorraad (11) Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
De Tiger Basic doucheslang geeft je badkamer een frisse look in een handomdraai. Hij heeft een lengte van 150 cm en de slang is gemaakt van kunststof waardoor hij geen krassen geeft. Deze slang is ...
定価 €38,99
販売価格 €38,99
定価
単価
対して 
Op voorraad (14) Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Deze doucheslang heeft a een lengte van 200 cm, past op elke handdouche en de slangkoppeling is voorzien van een rubberen ring voor meer stabiliteit. Gemaakt van (roestvrij) metaal en beweegt m...
定価 €36,99
販売価格 €36,99
定価
単価
対して 
Op voorraad (11) Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Deze doucheslang heeft a een lengte van 150 cm, past op elke handdouche en de slangkoppeling is voorzien van een rubberen ring voor meer stabiliteit. Gemaakt van (roestvrij) metaal en beweegt m...
12:00までのご注文で、最短翌日お届け
14日間のオンライン返品保証
安全・便利な決済(iDEAL、Klarna対応)
定価 €37,99
販売価格 €37,99
定価
単価
対して 
Op voorraad (11) Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Strakke uitstraling: roest-, deuk- en vingerafdrukvrij Hygiënisch kanteldeksel, eenvoudig te openen en sluiten Afvalzaksluiting aan de achterkant houdt de afvalzak op zijn plaats Opgeruimde look...
定価 €21,99
販売価格 €21,99
定価
単価
対して 
Op voorraad (33) Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
120-delige veiligheidsspelenset, onmisbaar in elke naaidoos. Veiligheidsspelden 120 dlg.
定価 €18,99
販売価格 €18,99
定価
単価
対して 
Op voorraad (6) Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Met een spiraalalbum archiveert u niet alleen eenvoudig uw foto's, maar kunt u het album ook op een creatieve manier ontwerpen Voor de eerste indruk: in de albumcover geïntegreerde insteektas met ...
定価 €24,99
販売価格 €24,99
定価
単価
対して 
Op voorraad (34) Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Swirl pedaalemmerzak met fixeerband Inhoud: 60 liter 10 stuks De pedaalemmerzak is gemakkelijk om de rand van de emmer te bevestigen. De elastische fixeerband voorkomt dat de zak wegglijdt en...
定価 €22,99
販売価格 €22,99
定価
単価
対して 
Op voorraad (4) Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Metaltex Kanguro opbergmand Afmeting: 40 x 26 x 14 cm Kleur: zilver Geschikt voor planken tot 2,8 cm dik
定価 €23,99
販売価格 €23,99
定価
単価
対して 
Op voorraad (8) Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
De Vileda Handschoenen Sensitive Easy Fit maat Medium zijn ideaal voor alle delicate huishoudtaken.Deze extra dunne handschoenen laten een beter gevoel en een goede bescherming tijdens huishoudelij...
定価 €38,99
販売価格 €38,99
定価
単価
対して 
Op voorraad (13) Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Dweilmop met innovatieve CleanBlade en micro duo combinatie · Stuurbaar dweilen dankzij 360° scharnier · Eenvoudige bevestiging met klittenband · Kan worden gecombineerd met de PowerClean emmer en ...
定価 €30,99
販売価格 €30,99
定価
単価
対して 
Op voorraad (9) Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Leifheit 52104 Clean Twits Micro Duo mopZorgt voor snelle en glanzende resultaten bij het reinigen van de vloer.Met zijn 2-vezelsysteem biedt de dubbele reinigingskracht: de turkooiskleurige specia...
定価 €23,99
販売価格 €23,99
定価
単価
対して 
Op voorraad (3) Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
B/s RVS Reinigingspoeder 100gr Reiniger voor rvs oppervlakken Toepassing: Te gebruiken met water om 'pasta' te maken om vervolgens langs de korrel van het metaal te reinigen Let op: Niet gebruiken ...
定価 €22,99
販売価格 €22,99
定価
単価
対して 
Op voorraad (24) Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Rotho Jona wasmand Inhoud: 39 liter Kleur: wit
定価 €24,99
販売価格 €24,99
定価
単価
対して 
Op voorraad (28) Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Bevestig de Swirl pedaalemmerzakken met fixeerband gemakkelijk om de rand van de emmer. De Swirl pedaalemmerzakken zijn scheurvast en waterdicht. Gemaakt van 80% gerecycled plastic. Geschikt voor 3...
定価 €28,99
販売価格 €28,99
定価
単価
対して 
Op voorraad (23) Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Weg met lastig vuil, de Leifheit-textielborstel Dresetta borstelt moeiteloos stof, pluizen en haren uit al het textiel en neemt deze op met het XL-borstelvlak van 12 cm. Zo wordt uw kleding optimaa...
定価 €20,99
販売価格 €20,99
定価
単価
対して 
Op voorraad (1) Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Rotho ALBULA Bio afvalbakjeDe emmer is de perfecte keukenhulp om organisch afval, maar ook bijvoorbeeld koffiecapsules of afwastabletten, handig en eenvoudig op te vangen.Dankzij het ideale, compac...
定価 €31,99
販売価格 €31,99
定価
単価
対して 
Op voorraad (1) Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Removes fabric pills Fabric Shaver The Philips fabric shaver allows you to easily and quickly remove fabric pills from all types of garments. All your garments, from jumpers to blankets, will look ...
定価 €30,99
販売価格 €30,99
定価
単価
対して 
Op voorraad (24) Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Bison auto vochtvreter, inhoud: 2 x 300 g Bison Vochtvreter® Auto bestrijdt vocht, condens en muffe geurtjes in de auto door overtollig vocht te absorberen. Het is daarmee de perfecte oplossing...
定価 €26,99
販売価格 €26,99
定価
単価
対して 
Op voorraad (1) Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Lijm en sticker verwijderaar. Efficiente citroen label verwijderaar. LABEL OFF is een gemakkelijk te gebruiken schoonmaak middel voor het verwijderen van stickers, labels, lijmresten, olie, vet en ...

Toont 225 - 256 van 5082 producten

さらに詳しく Huishoudelijke benodigdheden

Ontdek onze veelzijdige merken

Naast de bovengenoemde merken, biedt Fietsweb ook producten van Xavax, Fackelmann, en Toppits. Voor de keukenprinsen en -prinsessen hebben we de handige accessoires van Scanpart en Michelino. Onze collectie omvat ook diverse andere merken zoals Philips, Brabantia, en Mepal. Of je nu op zoek bent naar een specifiek product of gewoon inspiratie wilt opdoen, bij Fietsweb vind je altijd wat je nodig hebt.

Verken ons volledige assortiment en ontdek de mogelijkheden!

よくあるご質問: Huishoudelijke benodigdheden

Huishoudelijke benodigdhedenとは何ですか?

Huishoudelijke benodigdhedenは、Fietsweb.nlが提供する商品ラインナップの一部です。このコレクションでは、品質とコストパフォーマンスにこだわり、厳選された商品を取り揃えております。

どのHuishoudelijke benodigdhedenが最も人気がありますか?

最も人気の高いHuishoudelijke benodigdhedenは、売上、カスタマーレビュー、およびリピート率に基づいて選出されています。コレクションページ上部のベストセラーをご覧いただくか、フィルターで「ベストセラー」を選択して、人気商品を今すぐご確認ください。

自分に合ったHuishoudelijke benodigdhedenはどのように選べばよいですか?

Huishoudelijke benodigdhedenをお選びになる際は、お客様の用途やご予算、具体的なニーズに合わせてご検討いただくことが大切です。絞り込み機能を使って、価格、ブランド、人気順などでソートし、詳細については各商品の説明ページをご確認ください。

Huishoudelijke benodigdhedenはどのくらいで届きますか?

12:00までにご注文いただいた場合、多くの商品は翌日にお手元に届きます。正確な納期は各商品ページに記載されています。信頼できる配送パートナーを通じて、迅速かつ安全にお届けいたします。

Huishoudelijke benodigdhedenの返品は可能ですか?

はい、すべてのHuishoudelijke benodigdhedenについて、オンライン購入後14日間の返品権利がございます。万が一ご満足いただけなかった場合は、当店の返品ポータルからご申請いただくことで、商品代金を全額返金いたします。