Educatief speelgoed

1144 producten gevonden

Educatief speelgoed dat leren en plezier combineert. Van STEM-speelgoed en reken-spellen tot taalontwikkeling en experimenteer-kits, ontdek leerzaam speelgoed van merken zoals VTech, Clementoni, Bigjigs en ARCA.

Snel filteren:
Oku
Normale prijs €46,99
Aanbiedingsprijs €46,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (4) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Spelen met de magische roze set is echte magie. Je creëert er een unieke, van kleur veranderende kalkkleur mee! Het enige wat je hoeft te doen is activator aan de lijm toe te voegen en het slijm ve...
Dam
Normale prijs €26,99
Aanbiedingsprijs €26,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (1) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Tiger Tribe - Magic Painting World Aussie animals Merk: Tiger Tribe Laat keer op keer stoere Aussie animals tevoorschijn komen in de de Magic Painting world. Schilderplezier maar dan zonder morsen!...
Normale prijs €34,99
Aanbiedingsprijs €34,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (2) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Super sand van Goliath, Creëer en speel met Super Sand, het hoogwaardige magische zand. Het super zachte zand is licht maar bouwbaar, waardoor kinderen worden aangemoedigd om de mallen te gebruiken...
Normale prijs €34,99
Aanbiedingsprijs €34,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (2) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Super sand van Goliath, Haal het plezier van spelen met zand in huis met Super Sand. Dit speciale zand is super zacht, droogt niet uit en is heerlijk om mee te kneden. Door de speciale structuur ma...
Normale prijs €22,99
Aanbiedingsprijs €22,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (4) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Met de favoriete sprookjes van de prinsessen. Met mooie verhalen en plaatjes. van Studio 100 natuurlijk.
Normale prijs €19,99
Aanbiedingsprijs €19,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (9) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Deltas Olala Op de boerderij kinderboekje. 1-2 jaar. Dit kinderboekje helpt jouw kind bij het ontwikkelen van de essentiële vijf, verstand, taalvaardigheid, emotionele intelligentie, handvaardighei...
Normale prijs €23,99
Aanbiedingsprijs €23,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (20) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Speel kampioen mijn creatieve kleurboek 96 pagina's. Mijn creatieve kleurboek. Heb je je kleurtjes bij de hand? Goed zo!Want in dit boek wachten heel wat kleurplaten om door jou ingekleurd te worde...
Normale prijs €22,99
Aanbiedingsprijs €22,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (4) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Baby's aller eerste kijkboek van stof. Helpt bij het ontwikkelen van Uw kind bij de essentiële 5; verstand-taalvaardigheid-emotionele intelligentie-handvaardigheid en creativiteit.
Normale prijs €22,99
Aanbiedingsprijs €22,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (2) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Dolletje Fijn Boeken zorgen ervoor dat de natuurlijke gaven van uw kind zich volledig ontwikkelen, zonder dat er enige druk op hem of haar wordt gelegd.Baby’s die de gelegenheid krijgen veel te zie...
Normale prijs €20,99
Aanbiedingsprijs €20,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (6) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Bundel met vier sinterklaasverhalen. In het eerste verhaal heeft de Hoofdpiet geen zin om mee te gaan naar Nederland. Het tweede verhaal gaat over Tim die graag Sinterklaas wil worden. In het derde...
Normale prijs €46,99
Aanbiedingsprijs €46,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (2) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Met de Playgo – Grote Kleiset Voedsel kunnen kinderen hun eigen fantasiekeuken tot leven brengen. Deze uitgebreide kleiset zit vol accessoires, kleurrijke klei en leuke vormpjes waarmee kinderen al...
Normale prijs €30,99
Aanbiedingsprijs €30,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (3) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Schilder je eigen fantasie op deze stap steen. 1 steen12 kleuren verf1 penseel
Normale prijs €30,99
Aanbiedingsprijs €30,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (2) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Ga zelf je eigen eenhoorns kleuren in de kleuren die je zelf het liefste ziet. in deze zet zitten 2 eenhoorns van polyhars 12 kleuren verf en een penseel. de eenhoorns zijn 14 cm hoog.
Normale prijs €22,99
Aanbiedingsprijs €22,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (7) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Disney-Pixar Cars Kleur- en spelletjesblok. Dit blok zit boordevol leuke spelletjes en kleurplaten uit Cars en een stickervel met je favoriete Cars filmhelden. Zachte kaft, 64 blz.
Normale prijs €27,99
Aanbiedingsprijs €27,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (40) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
. Schilder je eigen ontbijtbordje voor de kerst. inclusief verf opzethouder voor bord en penseel. 17 cm doorsnee. met opdruk van koala beertje met kerstmuts.
Normale prijs €25,99
Aanbiedingsprijs €25,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (7) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Barbie dagboek. In dit mooie dagboek met en stevig slot kun je al je geheimen van je beste vriendin Barbie toevertrouwen: je blijheid, je verdriet, adressen van je beste vriendinnen............ all...
Vóór 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
14 dagen online retourrecht
Veilig & flexibel betalen (iDEAL, PayPal)
Normale prijs €20,99
Aanbiedingsprijs €20,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (6) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Imaginem mozaïek bordje limited editie Bjorn. maak met de mozaïek stukken die gemaakt zijn in Nederland een mooi portret van Bjorn
Normale prijs €38,99
Aanbiedingsprijs €38,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (3) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Anko Dough - Haarstudio Set met 3 Potjes Klei – Creëer de Gekste Kapsels van Klei!Laat de creativiteit de vrije loop met deze Haarstudio Set met 3 potjes klei! Deze vrolijke speelset biedt kinderen...
Normale prijs €30,99
Aanbiedingsprijs €30,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (4) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
De mooiste sprookjes van Grimm 6 sprookjes boeken in 1 pakket. De mooiste sprookjes van Grimm 6 sprookjes boeken in 1 pakket met in het totaal 23 mooie sprookjes van Grimm om voor te lezen of zelf ...
Normale prijs €30,99
Aanbiedingsprijs €30,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (2) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Schilder je sprookjes fee op deze steen. 1 steen12 kleuren verf1 penseel
Normale prijs €20,99
Aanbiedingsprijs €20,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (6) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
De Ballon boekje, kleuter bibliotheek "voertuigen". Leer de woordjes met dit voertuigen boek.
Normale prijs €30,99
Aanbiedingsprijs €30,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (2) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
kleihuisje jungle dino set, met 3 potjes klei en diverse dieren vormen en snijmesjes. 18 delig. 3 potjes met 56 gram klei.
Normale prijs €30,99
Aanbiedingsprijs €30,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (1) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Star school: een klas vol sterren leesboek. Kluitmans leesboek. Moet je kijken! Als Jess de flyer met de aankondiging van het eindejaarsconcert ziet hangen, roept ze meteen de anderen erbij. Dit ja...
Normale prijs €30,99
Aanbiedingsprijs €30,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (2) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Tiger Tribe krimpfolie maakt mooie kettingen. Weet je nog dat je dit deed toen je klein was? Maak een trip down memory lane met deze nostalgische activiteitenset. Elke set bevat alles wat je nodig ...
Normale prijs €23,99
Aanbiedingsprijs €23,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (7) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
De Ballon boekje, kleuter bibliotheek "woordjes". Leer de woordjes met dit woordjes boek.
Normale prijs €30,99
Aanbiedingsprijs €30,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (3) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Tiger Tribe krimpfolie maakt mooie kettingen. Weet je nog dat je dit deed toen je klein was? Maak een trip down memory lane met deze nostalgische activiteitenset. Elke set bevat alles wat je nodig ...
Normale prijs €22,99
Aanbiedingsprijs €22,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (9) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Toi-Toys vriendenboek met stickers, top designers. Laat al jouw vriendjes en vriendinnen in dit superleuke en creatieve vriendenboekje schrijven. Zo weet jij al de favorieten van jouw klasgenoten. ...
Dam
Normale prijs €26,99
Aanbiedingsprijs €26,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (3) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Maak zelf je eigen caleidoscoop met deze set van Tiger tribe. eenvoudig op plakken en spelen maar.
Dam
Normale prijs €30,99
Aanbiedingsprijs €30,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (2) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Tiger Tribe How to Draw on the FarmMet de Tiger Tribe How to Draw on the Farm kunnen kinderen hun creativiteit de vrije loop laten en leren tekenen als een echte kunstenaar! Dit leuke tekenboek bev...
Normale prijs €25,99
Aanbiedingsprijs €25,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (1) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Complete set om een lief hertje te schilderen op nummer op canvas. Het pakket bevat alle 9 benodigde kleuren acrylverf, genummerd canvas, 1 penseel en instructies op de achterkant. Advies leeftijd ...
Normale prijs €25,99
Aanbiedingsprijs €25,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (2) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Diamond Painting - Wolven - 30x40 cm. Een complete diamond painting set inclusief gratis diamond painting pen. De leukste en nieuwste rage: Daimond Painting! Met ons complete pakket kunt u direct v...
Normale prijs €22,99
Aanbiedingsprijs €22,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (5) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Laat kinderen spelenderwijs kennismaken met de wereld van meten en wegen met het kleurrijke leesboek Kijk onder het flapje – Voor het eerst meten en wegen. Dit interactieve kartonboek zit boordevol...

Toont 833 - 864 van 1144 producten

Meer over Educatief speelgoed

Leren door spel

Educatief speelgoed speelt een belangrijke rol in de cognitieve ontwikkeling van kinderen. Het stimuleert nieuwsgierigheid, probleemoplossend denken en creativiteit. VTech is een toonaangevend merk in elektronisch leer-speelgoed dat technologie en educatie combineert. Clementoni staat bekend om wetenschappelijke experimenteer-kits en puzzels die de geest prikkelen.

STEM en ontwikkeling

Bigjigs biedt kwalitatief houten educatief speelgoed dat duurzaamheid en leren combineert, van sorteer-spellen tot rekenramen. ARCA maakt toegankelijk educatief speelgoed voor jonge kinderen. Of het nu gaat om een eerste reken-spel of een complexe robot-kit, het assortiment educatief speelgoed ondersteunt de ontwikkeling op een speelse manier.

Veelgestelde vragen over Educatief speelgoed

Wat vind je in de categorie Educatief speelgoed?

In de categorie Educatief speelgoed vind je een zorgvuldig geselecteerd aanbod van bekende merken bij Fietsweb.nl, afgestemd op kwaliteit en prijs-kwaliteitverhouding. Of je nu zoekt naar een basismodel of een premium variant, bij ons vind je altijd de juiste keuze voor jouw budget en wensen.

Welke producten uit Educatief speelgoed zijn het meest populair?

De populairste producten uit Educatief speelgoed worden bepaald door verkopen, klantbeoordelingen en retentie. Bekijk de bestsellers bovenaan de collectiepagina, of gebruik de filter "Best verkopend" om direct de favorieten te zien. Ook onze klantenservice kan je persoonlijk adviseren over welke modellen het best bij jouw behoeften passen.

Hoe kies ik het juiste product uit Educatief speelgoed?

Bij het kiezen van een product uit Educatief speelgoed is het belangrijk om te letten op je specifieke behoeften, budget en toepassing. Vergelijk modellen op materiaal, maat en functionaliteit. Gebruik onze filters om te sorteren op prijs, merk of populariteit, en lees de productbeschrijvingen voor gedetailleerde specificaties. Twijfel je? Neem contact op met onze klantenservice voor persoonlijk advies.

Hoe snel worden producten uit Educatief speelgoed geleverd?

Bestel je voor 12:00, dan wordt je bestelling dezelfde dag verzonden. De levering vindt plaats binnen 1-4 werkdagen. De exacte levertijd staat vermeld op de productpagina. We versturen met betrouwbare partners voor een snelle en veilige bezorging.

Kan ik producten uit Educatief speelgoed retourneren?

Ja, je hebt 14 dagen online retourrecht op alle producten uit Educatief speelgoed. Niet helemaal tevreden? Meld je retour aan via ons retourportaal en je ontvangt het aankoopbedrag terug. Zorg ervoor dat het product in originele en ongebruikte staat verkeert.