Small Foot

1063 producten gevonden

Ontdek het ruime aanbod Small Foot bij Fietsweb.nl. Van houten speelgoed en puzzels tot leerspellen en motoriek-toestellen — Small Foot combineert houten traditie met modern ontwerp.

Snel filteren:
Normale prijs €49,99
Aanbiedingsprijs €49,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (10) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Speel een rondje minigolf onder het toeziend oog van de mol! Met deze volledig uit hout vervaardigde minigolfset krijgen jonge golfers precies wat ze zoeken. Wanneer een bal de helling van de molsh...
Normale prijs €43,99
Aanbiedingsprijs €43,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (12) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Pizza bakken zoals de volwassenen! Hier kunnen jonge pizzabakkers hun eigen pizza maken en met klittenband de verschillende toppings op de pizzabodem smeren. Met behulp van de houten pizzaplank gaa...
Normale prijs €51,99
Aanbiedingsprijs €51,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (5) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Normale prijs €49,99
Aanbiedingsprijs €49,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (7) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Deze moderne babygym is gemaakt van hout en heeft allerlei leuke prikkels te bieden: een zeeotter met spiegel waarin het kind zichzelf kan zien, een kwal met touwtje als tentakels om aan te raken e...
Normale prijs €49,99
Aanbiedingsprijs €49,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (9) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Vlieg hoog de wolken in! Deze brede plankschommel van massief hout is een absolute klassieker die opvalt door een hoogwaardige uitstraling dankzij het natuurlijke, onbehandelde hout in combinatie m...
Uitverkocht
Normale prijs €17,07
Aanbiedingsprijs €17,07
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Klassieke jojo's met schattige dierenmotieven. Laat de jojo draaien! Met de schattige dierenmotieven is plezier gegarandeerd. Steek gewoon je vinger in de lus en je bent er klaar voor! Kinderen kun...
Uitverkocht
Normale prijs €49,89
Aanbiedingsprijs €49,89
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Een sfeervolle speelset van robuust massief hout en vilten elementen die fantasierijk spel in de advent en kersttijd stimuleert. Deze speelset brengt het kerstthema tot leven met een bos vol dieren...
Normale prijs €16,99
Aanbiedingsprijs €16,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (16) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Wie rijdt en vliegt daar? Deze robuuste houten puzzel bevat liefdevol geïllustreerde puzzelstukken met houten knoppen uit de themawereld van stadsvoertuigen. De puzzelstukken met houten knoppen kun...
Normale prijs €42,99
Aanbiedingsprijs €42,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (5) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Normale prijs €47,99
Aanbiedingsprijs €47,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (5) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Normale prijs €25,99
Aanbiedingsprijs €25,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (13) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Het is pizzatijd! Deze pizza kan creatief worden samengesteld met velcro-toppings en kan de wensen van elke pizzafan vervullen. De pizzapunten zijn verbonden met stukjes klittenband en kunnen worde...
Normale prijs €43,99
Aanbiedingsprijs €43,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (5) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Uitverkocht
Normale prijs €73,59
Aanbiedingsprijs €73,59
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Het spelen begint met het bouwen van dit poppenhuis! Jonge bouwmeesters kunnen de muren van dit huis in elkaar schroeven en zo meewerken aan de totstandkoming ervan. Woonruimte strekt zich uit ove...
Normale prijs €42,99
Aanbiedingsprijs €42,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (14) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Een goede en speelse training van de fijne motoriek en de oog-handcoördinatie is deze kleine pooltafel! Inclusief 2 keuen, ballen, triangel en krijt. Spannende spellen zijn gegarandeerd.
Normale prijs €39,99
Aanbiedingsprijs €39,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (9) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Normale prijs €117,99
Aanbiedingsprijs €117,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (7) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Een houten speeltent voor echte buitenfans! Deze ruime buitenspeeltent van robuust hout en waterdichte tentstof biedt jonge avonturiers bescherming tegen zon, wind en regen, maar ook een perfecte b...
Vóór 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
14 dagen online retourrecht
Veilig & flexibel betalen (iDEAL, PayPal)
Uitverkocht
Normale prijs €55,46
Aanbiedingsprijs €55,46
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Deze locomotief met afstandsbediening is een geweldig speelgoed voor kinderen die van treinen houden. Met de afstandsbediening kun je de trein in twee richtingen laten rijden, stoppen en verschille...
Normale prijs €43,99
Aanbiedingsprijs €43,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (24) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Dit houten leerbord biedt 14 verschillende soorten motorisch plezier met verschillende soorten sluitingen en bindingen. Het speelbord in moderne, trendy kleuren en veel zichtbaar houtmateriaal bied...
Normale prijs €102,99
Aanbiedingsprijs €102,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (13) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Een grote versie van het populaire motoriekspel! De inklapbare klimwand met schroefpoten is bijvoorbeeld ideaal voor kinderverjaardagsfeestjes. De balletjes zitten gevangen in het scharnierende doe...
Uitverkocht
Normale prijs €35,99
Aanbiedingsprijs €35,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Alle jonge, aspirant-drummers zullen goed uitgerust zijn met deze kindertrommel, want samen met Heidi de Haas is er veel om de oren van het publiek te bieden! De katoenen riem van de trommel kan vi...
Normale prijs €33,99
Aanbiedingsprijs €33,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (20) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Lekker handig: deze boodschappenmand kan met veel supermarktartikelen worden gevuld, of het nu gaat om bekende merken in miniatuur of “verse” levensmiddelen in plastic - winkelplezier is inbegrepen...
Uitverkocht
Normale prijs €36,99
Aanbiedingsprijs €36,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Spelen zoals oma altijd deed! Met deze blauwe accordeon kunnen kinderen hun eerste muzikale ervaringen opdoen en naar hartenlust creatief musiceren. De vlinders aan de zijkanten zijn een extra blik...
Normale prijs €49,99
Aanbiedingsprijs €49,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (5) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Normale prijs €24,99
Aanbiedingsprijs €24,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (39) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Er zijn geen grenzen aan verbeeldingskracht en creativiteit met dit creatieve leerspel! Het doel is om met behulp van de elastiekjes verschillende geometrische vormen en figuren te maken op het sol...
Uitverkocht
Normale prijs €37,99
Aanbiedingsprijs €37,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Houten wit gelakte poppenstoel met een inklapbaar tafelblad.
Normale prijs €41,99
Aanbiedingsprijs €41,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (5) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Normale prijs €19,99
Aanbiedingsprijs €19,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (27) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Solitaire is een bordspel voor één speler. Spelers moeten de ballen een voor een verwijderen in oplopende of aflopende volgorde. Aan het einde mag er nog maar één bal in het midden over zijn. Dit s...
Normale prijs €89,99
Aanbiedingsprijs €89,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (5) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Normale prijs €28,99
Aanbiedingsprijs €28,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (12) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Bingo is al jarenlang een favoriet gezelschapsspel voor een kinderfeestje of ander festijn! De set bestaat uit een zwart metalen draaimolen, witte bingo balletjes, een zwart kunststof bingo bord en...
Uitverkocht
Normale prijs €38,06
Aanbiedingsprijs €38,06
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Darts vereist veel concentratie en behendigheid. Dit dartbord is echt goed ontworpen! De magnetische pijlen houden de darts op het bord met hun platte magneten. Een geweldig spel voor het hele gezi...
Normale prijs €45,99
Aanbiedingsprijs €45,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad (8) Voor 12:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Hier is iets om naar te luisteren! Deze acht kleurgecodeerde bellen met notitiestickers zijn afgestemd op de noten C, D, E, F, G, A, B, C. Een bijgeleverd muziekblad met acht verschillende liedjes ...
Uitverkocht
Normale prijs €112,93
Aanbiedingsprijs €112,93
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Gemaakt van fijn vervaardigd massief hout, brengt deze grote knikkerbaan beweging in het plezier! Felgekleurde ballen Een auto Een draaiende schijf Een ton met een bel erin Rollen over de rails met...

Toont 481 - 512 van 1063 producten

Meer over Small Foot

Waarom Small Foot?

  • Houten speelgoed: Natuurlijke materialen en stevige afwerking voor langdurig speelplezier.
  • Educatief: Speel-end leren met leerspellen, motoriek en coördinatie-oefeningen.
  • Variatie: Van blokken en stapelspellen tot kruip- en loopvoertuigen.

Duurzaam speelplezier

Bij Fietsweb.nl vind je Small Foot producten voor kinderen van alle leeftijden. Houten speelgoed is duurzaam, veilig en stimuleert de zintuigen. Bekijk ons aanbod hierboven en besteld vóór 12:00 uur = de volgende werkdag in huis.

Veelgestelde vragen over Small Foot

Wat vind je in de categorie Small Foot?

In de categorie Small Foot vind je een zorgvuldig geselecteerd aanbod van bekende merken bij Fietsweb.nl, afgestemd op kwaliteit en prijs-kwaliteitverhouding. Of je nu zoekt naar een basismodel of een premium variant, bij ons vind je altijd de juiste keuze voor jouw budget en wensen.

Welke producten uit Small Foot zijn het meest populair?

De populairste producten uit Small Foot worden bepaald door verkopen, klantbeoordelingen en retentie. Bekijk de bestsellers bovenaan de collectiepagina, of gebruik de filter "Best verkopend" om direct de favorieten te zien. Ook onze klantenservice kan je persoonlijk adviseren over welke modellen het best bij jouw behoeften passen.

Hoe kies ik het juiste product uit Small Foot?

Bij het kiezen van een product uit Small Foot is het belangrijk om te letten op je specifieke behoeften, budget en toepassing. Vergelijk modellen op materiaal, maat en functionaliteit. Gebruik onze filters om te sorteren op prijs, merk of populariteit, en lees de productbeschrijvingen voor gedetailleerde specificaties. Twijfel je? Neem contact op met onze klantenservice voor persoonlijk advies.

Hoe snel worden producten uit Small Foot geleverd?

Bestel je voor 12:00, dan wordt je bestelling dezelfde dag verzonden. De levering vindt plaats binnen 1-4 werkdagen. De exacte levertijd staat vermeld op de productpagina. We versturen met betrouwbare partners voor een snelle en veilige bezorging.

Kan ik producten uit Small Foot retourneren?

Ja, je hebt 14 dagen online retourrecht op alle producten uit Small Foot. Niet helemaal tevreden? Meld je retour aan via ons retourportaal en je ontvangt het aankoopbedrag terug. Zorg ervoor dat het product in originele en ongebruikte staat verkeert.