Zomer Actie – Fietsen & Outdoor Kamperen

Hobby's en creatieve vaardigheden

8201 producten gevonden

Bij Fietsweb vind je een uitgebreide selectie aan producten die perfect zijn voor iedereen die van knutselen en creativiteit houdt. Of je nu op zoek bent naar materialen voor een specifiek project of gewoon je voorraad wilt aanvullen, wij hebben alles wat je nodig hebt. Onze collectie omvat een breed scala aan merken die bekend staan om hun kwaliteit en innovatie. Denk bijvoorbeeld aan [Colorations](https://www.fietsweb.nl/collections/Colorations), [Spectron](https://www.fietsweb.nl/collections/Spectron), en [Aqua Gelz](https://www.fietsweb.nl/collections/Aqua%20Gelz). Deze merken bieden producten die ideaal zijn voor zowel beginners als gevorderden in de wereld van hobby's en creatieve vaardigheden.

Snel filteren:
Modpodge
Normale prijs €29,99
Aanbiedingsprijs €29,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Nieuw
Lobbes Speelgoed BV
Normale prijs €14,99
Aanbiedingsprijs €14,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Kleiset waarmee je een lekkere wafel kunt maken. De 12-delige set bestaat uit 4 kleuren klei, verschillende vormen en gereedschap. Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar.
Normale prijs €10,99
Aanbiedingsprijs €10,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
5 stickervellen met stickers van Gabby’s Poppenhuis. Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar oud.
Nieuw
Eastpak
Normale prijs €29,99
Aanbiedingsprijs €29,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Laatste 3 stuks! Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Eastpak-schooletui Oval Single Ultra Marine van polyester. Met organizer en binnenvakje om je schrijfmateriaal te ordenen! organizer compartiment met ritssluiting binnenvak met ritssluiting elastis...
Nieuw
Normale prijs €75,99
Aanbiedingsprijs €75,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Dit houten decorpaneel is onmisbaar voor iedereen die zijn creatieve ruimte een moderne uitstraling wil geven. Met een handige grootte van 15 x 21 x 0,27 cm zijn ze makkelijk te hanteren voor versc...
Nieuw
Normale prijs €19,99
Aanbiedingsprijs €19,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Laatste 2 stuks! Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Creall Supersoft bruine klei is extra zacht en makkelijk kneedbaar voor jonge kinderen. De klei droogt niet uit en blijft soepel, zodat er steeds opnieuw mee gespeeld kan worden. Ideaal voor creati...
Normale prijs €12,99
Aanbiedingsprijs €12,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Laatste 2 stuks! Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Zuurvrije gekleurde stempelinkt van goede kwaliteit geschikt voor diverse oppervlakken, waaronder papier, karton, karton, papier-maché enzovoort. Kan ook worden gebruikt op stoffen die na het strij...
Normale prijs €23,99
Aanbiedingsprijs €23,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Aquabeads Pastel Solid Bead PackPastelparelpakket is een navullingsset van parels in 6 verschillende pastel kleuren. Set bevat 4 nieuwe pastel kleuren, licht roze , licht paars, hemelsblauw en lime...
Normale prijs €10,99
Aanbiedingsprijs €10,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Ga aan de slag met deze metalen constructieset en bouw deze stoere raceauto. De set bestaat uit 46 onderdelen en is geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar.
Lobbes Speelgoed BV
Normale prijs €12,99
Aanbiedingsprijs €12,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Juwelen designer trendy bohemian. Geschikt voor kinderen van 6 jaar en ouder.
Normale prijs €29,99
Aanbiedingsprijs €29,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Nieuw
Normale prijs €90,99
Aanbiedingsprijs €90,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Deze houten decorpanelen zijn bedoeld om je creatieve projecten een boost te geven, met een canvas voor jouw artistieke ideeën in diverse omgevingen. Dankzij het moderne ontwerp, dat eenvoud en fun...
Lobbes Speelgoed BV
Normale prijs €16,99
Aanbiedingsprijs €16,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Set met 12 blaaspennen en 8 templates met ruimtevaart motieven. Inclusief 8 vellen papier. Geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar.
Normale prijs €22,99
Aanbiedingsprijs €22,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
SES Creative linkshandige schaar, kinderschaar speciaal voor linkshandige kinderen. Geen scherpe punt en roestvrij. Kinderschaar speciaal voor linkshandige kinderen. Geen scherpe punt en roestv...
Nieuw
Lobbes Speelgoed BV
Normale prijs €21,99
Aanbiedingsprijs €21,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Normale prijs €15,99
Aanbiedingsprijs €15,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Stylex Plakband 18 mmx 3 m 5 stuks
Vóór 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
14 dagen online retourrecht
Veilig & flexibel betalen (iDEAL, Klarna)
Nieuw
Normale prijs €44,99
Aanbiedingsprijs €44,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Laatste 2 stuks! Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Houten decorpanelen zijn het voorbeeld van modern design. Ze combineren eenvoud en functionaliteit met mooie lijnen en weinig poespas. Perfect voor elke hobbyist of interieurontwerper, ze zijn veel...
Normale prijs €19,99
Aanbiedingsprijs €19,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Blok met hoogwaardig aquarelpapier van 100% cellulose met een gestructureerd oppervlak. Het blok is aan alle kanten verlijmd om opkrullen te voorkomen. Het 180 grams aquarelpapier heeft een A3-form...
Nieuw
Normale prijs €27,99
Aanbiedingsprijs €27,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Het gladde ronde leren koord is een chique materiaal voor allerlei creatieve projecten. Gemaakt van hoogwaardig leer, brengt het een moderne look die makkelijk te combineren is met functionaliteit ...
Nieuw
Normale prijs €154,99
Aanbiedingsprijs €154,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Deze mooie houten decorpanelen geven een moderne uitstraling aan elke hobbykamer. Ze zijn simpel, praktisch en minimalistisch. Gemaakt van samengesteld hout met een gladde afwerking, bieden ze eind...
Nieuw
Normale prijs €41,99
Aanbiedingsprijs €41,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Laatste 2 stuks! Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Het gladde ronde leren koord is een chique materiaal voor allerlei creatieve projecten. Gemaakt van hoogwaardig leer, brengt het een moderne look die makkelijk te combineren is met functionaliteit ...
Normale prijs €10,99
Aanbiedingsprijs €10,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Glitterstickerboek met paardenafbeeldingen om in te kleuren en glitter stickers. Vanaf 3 jaar, 16 pagina's.
Nieuw
Normale prijs €44,99
Aanbiedingsprijs €44,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Dit houten decorpaneel is onmisbaar voor iedereen die zijn creatieve ruimte een moderne uitstraling wil geven. Met een handige grootte van 15 x 21 x 0,27 cm zijn ze makkelijk te hanteren voor versc...
Nieuw
Normale prijs €45,99
Aanbiedingsprijs €45,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Het gladde ronde leren koord is een chique materiaal voor allerlei creatieve projecten. Gemaakt van hoogwaardig leer, brengt het een moderne look die makkelijk te combineren is met functionaliteit ...
Nieuw
Normale prijs €11,99
Aanbiedingsprijs €11,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Kun jij alle champagneglaasjes op elkaar stapelen zonder de toren om te laten vallen? Inhoud: 36 kunststof champagneglaasjes. Een leuk en uitdagend spel voor kinderen vanaf 4 jaar oud.
Nieuw
Lobbes Speelgoed BV
Normale prijs €13,99
Aanbiedingsprijs €13,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Opbergset voor een spirograaf, voorbeelden, papier en 3 kleuren stiften. Geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar oud.
Nieuw
Lobbes Speelgoed BV
Normale prijs €14,99
Aanbiedingsprijs €14,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Houten Bouwpakket Wind Up Piano.
Normale prijs €11,99
Aanbiedingsprijs €11,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Een handgemaakte papier-maché letter is erg leuk om mee te knutselen. Je kunt de letter verven of beplakken met papier en vervolgens verder versieren met washi tape, lint, glitters of stickers. De ...
Normale prijs €18,99
Aanbiedingsprijs €18,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Product omschrijving De drijvende chloordispenser van Intex helpt het zwembadwater schoon te houden met precies de juiste hoeveelheid chloor. De dispenser is voorzien van een verstelbare regelring...
Normale prijs €48,99
Aanbiedingsprijs €48,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Nieuw
Normale prijs €94,99
Aanbiedingsprijs €94,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Deze houten decorpanelen zijn bedoeld om je creatieve projecten een boost te geven, met een canvas voor jouw artistieke ideeën in diverse omgevingen. Dankzij het moderne ontwerp, dat eenvoud en fun...
Nieuw
Normale prijs €10,99
Aanbiedingsprijs €10,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Houten spel met balletjes. Krijg jij alle balletjes in de kuiltjes?

Toont 289 - 320 van 8201 producten

Meer over Hobby's en creatieve vaardigheden

Ontdek onze creatieve merken

Onze webshop biedt een divers aanbod aan merken die je inspireren om je creativiteit de vrije loop te laten. Van [Spin Master](https://www.fietsweb.nl/collections/Spin%20Master) tot [Basic](https://www.fietsweb.nl/collections/Basic) en [Loom](https://www.fietsweb.nl/collections/Loom), er is voor ieder wat wils. Of je nu houdt van kleien met [Play-Doh](https://www.fietsweb.nl/collections/Play-Doh) of liever aan de slag gaat met de kleurrijke producten van [SES Creative](https://www.fietsweb.nl/collections/SES%20Creative), je vindt het allemaal bij ons. Voor de jongere creatievelingen hebben we ook merken zoals [Gabby's Dollhouse](https://www.fietsweb.nl/collections/Gabby's%20Dollhouse) en [Sambro](https://www.fietsweb.nl/collections/Sambro) die garant staan voor urenlang speelplezier.

Laat je inspireren en ontdek de mogelijkheden!

Veelgestelde vragen over Hobby's en creatieve vaardigheden

Wat zijn Hobby's en creatieve vaardigheden?

Hobby's en creatieve vaardigheden zijn onderdeel van ons assortiment bij Fietsweb.nl. In deze collectie vind je een zorgvuldig geselecteerd aanbod, afgestemd op kwaliteit en prijs-kwaliteitverhouding.

Welke Hobby's en creatieve vaardigheden zijn het meest populair?

De populairste Hobby's en creatieve vaardigheden worden bepaald door verkopen, klantbeoordelingen en retentie. Bekijk de bestsellers bovenaan de collectiepagina, of gebruik de filter "Best verkopend" om direct de favorieten te zien.

Hoe kies ik de juiste Hobby's en creatieve vaardigheden?

Bij het kiezen van Hobby's en creatieve vaardigheden is het belangrijk om te letten op je specifieke behoeften, budget en toepassing. Gebruik onze filters om te sorteren op prijs, merk of populariteit, en lees de productbeschrijvingen voor meer details.

Hoe snel worden Hobby's en creatieve vaardigheden geleverd?

Bestel je voor 12:00, dan is je bestelling vaak al de volgende dag in huis. De exacte levertijd staat vermeld op de productpagina. We versturen met betrouwbare partners voor een snelle en veilige bezorging.

Kan ik Hobby's en creatieve vaardigheden retourneren?

Ja, je hebt 14 dagen online retourrecht op alle Hobby's en creatieve vaardigheden. Niet helemaal tevreden? Meld je retour aan via ons retourportaal en je ontvangt het aankoopbedrag terug.