Zomer Actie – Fietsen & Outdoor Kamperen

Hobby's en creatieve vaardigheden

8112 producten gevonden

Bij Fietsweb vind je een uitgebreide selectie aan producten die perfect zijn voor iedereen die van knutselen en creativiteit houdt. Of je nu op zoek bent naar materialen voor een specifiek project of gewoon je voorraad wilt aanvullen, wij hebben alles wat je nodig hebt. Onze collectie omvat een breed scala aan merken die bekend staan om hun kwaliteit en innovatie. Denk bijvoorbeeld aan [Colorations](https://www.fietsweb.nl/collections/Colorations), [Spectron](https://www.fietsweb.nl/collections/Spectron), en [Aqua Gelz](https://www.fietsweb.nl/collections/Aqua%20Gelz). Deze merken bieden producten die ideaal zijn voor zowel beginners als gevorderden in de wereld van hobby's en creatieve vaardigheden.

Snel filteren:
Nieuw
Normale prijs €11,99
Aanbiedingsprijs €11,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
So Kawaii Verrassingskasteel Ketting en Kralen - 10dlg. Niet geschikt voor kinderen jonger dan 3 jaar.
Normale prijs €16,99
Aanbiedingsprijs €16,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Met deze set maak je jouw eigen unieke kralensieraden. Het bevat alle materialen en instructies die je nodig hebt. Ervaar de magie van zelfgemaakte sieraden met onze handige Mini Creatieve Box. Elk...
Normale prijs €12,99
Aanbiedingsprijs €12,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Met deze set maak je pompom eitjes in prachtige patronen en kleuren. De set bevat alle materialen en instructies die je nodig hebt. Als je op zoek bent naar een leuk en makkelijk paasproject, dan i...
Normale prijs €12,99
Aanbiedingsprijs €12,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Met deze miniset maak je zelf crêpebloemen. Bevat alle materialen en instructies die je nodig hebt.Wil je je eigen crêpebloemen maken? Dan is deze creatieve miniset wat je zoekt. De set bevat alle ...
Normale prijs €27,99
Aanbiedingsprijs €27,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Met deze set kunt u een draagtas versieren met een punch needle patroon in mooie pasteltinten. Bevat alle materialen en instructies die u nodig heeft.Als u uw alledaagse voorwerpen graag een creati...
Normale prijs €11,99
Aanbiedingsprijs €11,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Maak je eigen sieraden met deze miniset. Bevat alle materialen en instructies die je nodig hebt.Wil je je eigen sieraden maken? Dan is deze creatieve miniset wat je zoekt. De set bevat alle materia...
Normale prijs €24,99
Aanbiedingsprijs €24,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Goede kwaliteit, dekkende textielverf op waterbasis (ook op donkere stoffen) - zeer duurzaam in gebruik. Het textiel moet minimaal 50% katoen bevatten. Voor langere duurzaamheid fixeren met een str...
Normale prijs €43,99
Aanbiedingsprijs €43,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Laatste 3 stuks! Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Met deze set leert u gieten met behulp van drie verschillende technieken. Maak schitterende dienbladen en kandelaars voor uw interieur. De set bevat alle materialen en instructies die u nodig hebt....
Nieuw
Normale prijs €15,99
Aanbiedingsprijs €15,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Product omschrijving Ideaal voor de warme zomerdagen. Deze koeltas biedt plaats voor drankjes en etenswaren, die dankzij het isolerende aluminium lang koel en vers blijven. Na gebruik kunt u de ta...
Normale prijs €17,99
Aanbiedingsprijs €17,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Sfeervolle kalligrafieset met penhouder, 5 metalen penpunten en zwarte inkt. Ideaal voor sierlijk schrijven of creatieve handlettering. Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar.
Normale prijs €12,99
Aanbiedingsprijs €12,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Activiteitenboek inclusief stickers, dinosaurus thema. Niet voor kinderen jonger dan 3 jaar
Normale prijs €14,99
Aanbiedingsprijs €14,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Set van disc beads in 8 kleuren, verpakt in handige opbergdoos. Kralen van ca. 6 mm, geschikt voor sieraden en knutsels. Voor kinderen vanaf 3 jaar.
Nieuw
Normale prijs €18,99
Aanbiedingsprijs €18,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Product omschrijving Set van 12 verschillende kleuren olieverf tubes. Elke tube heeft een inhoud van 12ml. Inhoud: 12 tubes olieverfset Ergens anders goedkoper gezien? Vul het formulier in met uw ...
Nieuw
Normale prijs €17,99
Aanbiedingsprijs €17,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Unicorn Academy armbandjes maken. Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar.
Nieuw
Normale prijs €28,99
Aanbiedingsprijs €28,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Nieuw
Normale prijs €17,99
Aanbiedingsprijs €17,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Product omschrijving Maak de grappigste oud en nieuw fotos met behulp van deze fotoprops. Plaats het stokje met de afbeelding langs je hoofd en leg het vast met je camera. De set bevat 10 fotoprop...
Vóór 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
14 dagen online retourrecht
Veilig & flexibel betalen (iDEAL, Klarna)
Nieuw
Normale prijs €17,99
Aanbiedingsprijs €17,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Product omschrijving Maak jou verjaardagstaart helemaal af met deze verjaardags taartdecoraatie set. Plaats de decoratie voorzichtig op je taart en maak er een feestje van. De set bevat 2 sterren,...
Normale prijs €16,99
Aanbiedingsprijs €16,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
10 mooie kwaliteit veren van een pauw.
Normale prijs €23,99
Aanbiedingsprijs €23,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Normale prijs €15,99
Aanbiedingsprijs €15,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Nieuw
Normale prijs €30,99
Aanbiedingsprijs €30,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Nieuw
Normale prijs €18,99
Aanbiedingsprijs €18,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Product omschrijving Schiet door middel van de knop op het handvat de bal naar jouw maatje. Denk je dat hij hem kan vangen? De vangbekers worden geleverd met twee ballen. Inhoud: 2 vangbekers, 2 b...
Nieuw
Normale prijs €21,99
Aanbiedingsprijs €21,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Nieuw
Normale prijs €31,99
Aanbiedingsprijs €31,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
De Little Dutch Kleurset Rosa Fairy Garden bevat kleurplaten, stickers, kleurpotloden, een gum en een puntenslijper in een handig opbergdoosje. Dankzij het compacte formaat neem je de kleurset gema...
Nieuw
Normale prijs €9,99
Aanbiedingsprijs €9,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Mozaiek Kunst Kerstmis - A5
Nieuw
Normale prijs €14,99
Aanbiedingsprijs €14,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Maak zelf een schattige gehaakte koe met deze complete Craft ID haakset. De set bevat alle materialen die nodig zijn om een knuffel van ongeveer 14 x 8 x 16 cm te maken. Een leuke creatieve activit...
Nieuw
Normale prijs €11,99
Aanbiedingsprijs €11,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Knutselset met voorbedrukt figuur, lijst van 26,5 x 19,5 cm, gekleurde pompoms en een kleurplaat. Verkrijgbaar in drie assorti ontwerpen. Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar.
Nieuw
Craft ID
Normale prijs €24,99
Aanbiedingsprijs €24,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Normale prijs €13,99
Aanbiedingsprijs €13,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Set Knutselen met Pasen - Incl. Markers en Krijtjes. Voor kinderen vanaf 3 jaar.
Moxy
Normale prijs €23,99
Aanbiedingsprijs €23,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Watercolour Painting Art set, A4 incl. penseel, kwast en verf. Voor kinderen vanaf 5 jaar.
Normale prijs €14,99
Aanbiedingsprijs €14,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Herbruikbaar stickerboek Little Dutch Jim. Voor kinderen vanaf 3 jaar.
Nieuw
Normale prijs €18,99
Aanbiedingsprijs €18,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden

Toont 801 - 832 van 8112 producten

Meer over Hobby's en creatieve vaardigheden

Ontdek onze creatieve merken

Onze webshop biedt een divers aanbod aan merken die je inspireren om je creativiteit de vrije loop te laten. Van [Spin Master](https://www.fietsweb.nl/collections/Spin%20Master) tot [Basic](https://www.fietsweb.nl/collections/Basic) en [Loom](https://www.fietsweb.nl/collections/Loom), er is voor ieder wat wils. Of je nu houdt van kleien met [Play-Doh](https://www.fietsweb.nl/collections/Play-Doh) of liever aan de slag gaat met de kleurrijke producten van [SES Creative](https://www.fietsweb.nl/collections/SES%20Creative), je vindt het allemaal bij ons. Voor de jongere creatievelingen hebben we ook merken zoals [Gabby's Dollhouse](https://www.fietsweb.nl/collections/Gabby's%20Dollhouse) en [Sambro](https://www.fietsweb.nl/collections/Sambro) die garant staan voor urenlang speelplezier.

Laat je inspireren en ontdek de mogelijkheden!

Veelgestelde vragen over Hobby's en creatieve vaardigheden

Wat zijn Hobby's en creatieve vaardigheden?

Hobby's en creatieve vaardigheden zijn onderdeel van ons assortiment bij Fietsweb.nl. In deze collectie vind je een zorgvuldig geselecteerd aanbod, afgestemd op kwaliteit en prijs-kwaliteitverhouding.

Welke Hobby's en creatieve vaardigheden zijn het meest populair?

De populairste Hobby's en creatieve vaardigheden worden bepaald door verkopen, klantbeoordelingen en retentie. Bekijk de bestsellers bovenaan de collectiepagina, of gebruik de filter "Best verkopend" om direct de favorieten te zien.

Hoe kies ik de juiste Hobby's en creatieve vaardigheden?

Bij het kiezen van Hobby's en creatieve vaardigheden is het belangrijk om te letten op je specifieke behoeften, budget en toepassing. Gebruik onze filters om te sorteren op prijs, merk of populariteit, en lees de productbeschrijvingen voor meer details.

Hoe snel worden Hobby's en creatieve vaardigheden geleverd?

Bestel je voor 12:00, dan is je bestelling vaak al de volgende dag in huis. De exacte levertijd staat vermeld op de productpagina. We versturen met betrouwbare partners voor een snelle en veilige bezorging.

Kan ik Hobby's en creatieve vaardigheden retourneren?

Ja, je hebt 14 dagen online retourrecht op alle Hobby's en creatieve vaardigheden. Niet helemaal tevreden? Meld je retour aan via ons retourportaal en je ontvangt het aankoopbedrag terug.