Zomer Actie – Fietsen & Outdoor Kamperen

Hobby's en creatieve vaardigheden

8114 producten gevonden

Bij Fietsweb vind je een uitgebreide selectie aan producten die perfect zijn voor iedereen die van knutselen en creativiteit houdt. Of je nu op zoek bent naar materialen voor een specifiek project of gewoon je voorraad wilt aanvullen, wij hebben alles wat je nodig hebt. Onze collectie omvat een breed scala aan merken die bekend staan om hun kwaliteit en innovatie. Denk bijvoorbeeld aan [Colorations](https://www.fietsweb.nl/collections/Colorations), [Spectron](https://www.fietsweb.nl/collections/Spectron), en [Aqua Gelz](https://www.fietsweb.nl/collections/Aqua%20Gelz). Deze merken bieden producten die ideaal zijn voor zowel beginners als gevorderden in de wereld van hobby's en creatieve vaardigheden.

Snel filteren:
3Doodler
Normale prijs €117,99
Aanbiedingsprijs €117,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Nieuw
Normale prijs €12,99
Aanbiedingsprijs €12,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Deze bijzondere kralen zijn magisch! Maak een figuur met de kralen en spray er water overheen. De kralen blijven op magische wijze aan elkaar plakken! Zo heb je geen strijkijzer meer nodig. Super h...
Nieuw
Amsterdam
Normale prijs €31,99
Aanbiedingsprijs €31,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Normale prijs €12,99
Aanbiedingsprijs €12,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Rond, houten borduurframe met metalen sluiting. Kan zowel gebruikt worden als gereedschap om het borduurwerk te spannen tijdens het borduren/schilderen of als lijst. Doorsnede 20 cm.
Normale prijs €14,99
Aanbiedingsprijs €14,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Kunstveren van goede kwaliteit, gemaakt van polyester. Inhoud: 10 stuks. Kleur: Groen.
Normale prijs €20,99
Aanbiedingsprijs €20,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Houten bloemenpers om bloemen te drogen.
Nieuw
Normale prijs €19,99
Aanbiedingsprijs €19,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Nieuw
Normale prijs €28,99
Aanbiedingsprijs €28,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Normale prijs €15,99
Aanbiedingsprijs €15,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Dit dubbelzijdige BIC Whiteboard is uitgevoerd in een Super Mario thema. Het whiteboard heeft een lichtblauwe rand en is bedrukt met Super Mario figuren. Inclusief één blauwe whiteboardstift en een...
Nieuw
Sycomore
Normale prijs €76,99
Aanbiedingsprijs €76,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Nieuw
Normale prijs €11,99
Aanbiedingsprijs €11,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Pas op voor de bijtende walvis! Druk om de beurt één van de tanden van deze pastelroze walvis in. Zorg dat jij niet gebeten wordt! Geschikt vanaf 3 jaar.
Nieuw
Normale prijs €24,99
Aanbiedingsprijs €24,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Wat ga jij maken met deze handige breimachine? Voer de draad door het gat en maak je eigen sjaal of muts door aan de hendel te draaien. Naast de breimachine zitten er ook twee bollen bij de set. Ge...
Normale prijs €12,99
Aanbiedingsprijs €12,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Met deze knutselset maak je je eigen kartonnen kerstboom met vrolijke kerstfiguren erbij! Een leuke knutselactiviteit en daarna natuurlijk een gezellig stuk kerstversiering voor in huis. Inhoud: in...
Normale prijs €11,99
Aanbiedingsprijs €11,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Laatste 2 stuks! Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Een handgemaakte papier-maché letter is erg leuk om mee te knutselen. Je kunt de letter verven of beplakken met papier en vervolgens verder versieren met washi tape, lint, glitters of stickers. De ...
Nieuw
Normale prijs €23,99
Aanbiedingsprijs €23,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Nieuw
Vallejo
Normale prijs €25,99
Aanbiedingsprijs €25,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Vóór 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
14 dagen online retourrecht
Veilig & flexibel betalen (iDEAL, Klarna)
Normale prijs €28,99
Aanbiedingsprijs €28,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Normale prijs €20,99
Aanbiedingsprijs €20,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
In het Betoverde Woud beleven de magische eenhoorns heel wat plezier: ze spelen samen met de liefste paarden, houden een bal met de mooi uitgedoste elfjes en ravotten in de sneeuw met de andere die...
Nieuw
Normale prijs €20,99
Aanbiedingsprijs €20,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Product omschrijving Met dit verfsetje ga je aan de slag met een kerst puzzel. Je moet hierbij netjes verven, want je kan straks de puzzel echt gaan gebruiken! In het setje vind je verder nog 6 kl...
Nieuw
Normale prijs €30,99
Aanbiedingsprijs €30,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Nieuw
Normale prijs €52,99
Aanbiedingsprijs €52,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Normale prijs €11,99
Aanbiedingsprijs €11,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Laatste 3 stuks! Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Alle Gabby's Dollhouse fans, opgelet! Met deze knutselset kan je naar hartelust je favoriete Gabby's Poppenhuis karakters inkleuren. Met 20 kleursjablonen (formaat: 9,4 bij 17 cm) kan je naar harte...
Normale prijs €13,99
Aanbiedingsprijs €13,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Kleurset PAW Patrol. Inhoud: 1 puntenslijper, 12 kleurplaten, 1 stickervel, 10 kleurpotloden, 5 gummen.
Nieuw
Depesche
Normale prijs €21,99
Aanbiedingsprijs €21,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Nieuw
Lobbes Speelgoed BV
Normale prijs €14,99
Aanbiedingsprijs €14,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Kleiset waarmee je je favoriete toetje kunt maken! De 13-delige set bestaat uit 4 kleuren klei, verschillende vormen en gereedschap. Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar.
Nieuw
Apli
Normale prijs €35,99
Aanbiedingsprijs €35,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Nieuw
Normale prijs €31,99
Aanbiedingsprijs €31,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Nieuw
Normale prijs €14,99
Aanbiedingsprijs €14,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Product omschrijving Deze ring van Clayre & Eef straalt luxe uit met zijn prachtig en speels design. Een elegant accessoire voor elke gelegenheid. Maat: 18 Nikkelvrij: ja Inhoud: 1 stuk Ergens...
Nieuw
Normale prijs €21,99
Aanbiedingsprijs €21,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Nieuw
Apli
Normale prijs €23,99
Aanbiedingsprijs €23,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Normale prijs €13,99
Aanbiedingsprijs €13,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Pak met A4-formaat hobbyvilt in de kleur lichtblauw. Ideaal om mee te knutselen! De set bestaat uit 10 vellen. Dikte: 1,5 - 2 mm.
Nieuw
4M
Normale prijs €24,99
Aanbiedingsprijs €24,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden

Toont 2241 - 2272 van 8114 producten

Meer over Hobby's en creatieve vaardigheden

Ontdek onze creatieve merken

Onze webshop biedt een divers aanbod aan merken die je inspireren om je creativiteit de vrije loop te laten. Van [Spin Master](https://www.fietsweb.nl/collections/Spin%20Master) tot [Basic](https://www.fietsweb.nl/collections/Basic) en [Loom](https://www.fietsweb.nl/collections/Loom), er is voor ieder wat wils. Of je nu houdt van kleien met [Play-Doh](https://www.fietsweb.nl/collections/Play-Doh) of liever aan de slag gaat met de kleurrijke producten van [SES Creative](https://www.fietsweb.nl/collections/SES%20Creative), je vindt het allemaal bij ons. Voor de jongere creatievelingen hebben we ook merken zoals [Gabby's Dollhouse](https://www.fietsweb.nl/collections/Gabby's%20Dollhouse) en [Sambro](https://www.fietsweb.nl/collections/Sambro) die garant staan voor urenlang speelplezier.

Laat je inspireren en ontdek de mogelijkheden!

Veelgestelde vragen over Hobby's en creatieve vaardigheden

Wat zijn Hobby's en creatieve vaardigheden?

Hobby's en creatieve vaardigheden zijn onderdeel van ons assortiment bij Fietsweb.nl. In deze collectie vind je een zorgvuldig geselecteerd aanbod, afgestemd op kwaliteit en prijs-kwaliteitverhouding.

Welke Hobby's en creatieve vaardigheden zijn het meest populair?

De populairste Hobby's en creatieve vaardigheden worden bepaald door verkopen, klantbeoordelingen en retentie. Bekijk de bestsellers bovenaan de collectiepagina, of gebruik de filter "Best verkopend" om direct de favorieten te zien.

Hoe kies ik de juiste Hobby's en creatieve vaardigheden?

Bij het kiezen van Hobby's en creatieve vaardigheden is het belangrijk om te letten op je specifieke behoeften, budget en toepassing. Gebruik onze filters om te sorteren op prijs, merk of populariteit, en lees de productbeschrijvingen voor meer details.

Hoe snel worden Hobby's en creatieve vaardigheden geleverd?

Bestel je voor 12:00, dan is je bestelling vaak al de volgende dag in huis. De exacte levertijd staat vermeld op de productpagina. We versturen met betrouwbare partners voor een snelle en veilige bezorging.

Kan ik Hobby's en creatieve vaardigheden retourneren?

Ja, je hebt 14 dagen online retourrecht op alle Hobby's en creatieve vaardigheden. Niet helemaal tevreden? Meld je retour aan via ons retourportaal en je ontvangt het aankoopbedrag terug.