Zomer Actie – Fietsen & Outdoor Kamperen

Handwerk en hobby's

8018 producten gevonden

Bij Fietsweb vind je een uitgebreide selectie aan producten die perfect zijn voor iedereen die van creativiteit en vakmanschap houdt. Of je nu op zoek bent naar speelgoed dat de verbeelding van kinderen prikkelt of naar materialen voor je eigen creatieve projecten, wij hebben het allemaal. Ontdek de kleurrijke wereld van Colorations, waar je alles vindt om je artistieke ideeën tot leven te brengen. Voor de jonge techneuten is er VTech, met innovatief speelgoed dat leren en spelen combineert. En voor de liefhebbers van traditioneel houten speelgoed is er Goki, dat garant staat voor kwaliteit en duurzaamheid.

Snel filteren:
Normale prijs €25,99
Aanbiedingsprijs €25,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Set van 6 stempels met speeltuin thema. De stempels zijn ca. 11,5 cm.
Normale prijs €25,99
Aanbiedingsprijs €25,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Met de Easy-Grip Stampers kunnen kinderen gemakkelijk stempelen. De grote gripknop zorgt voor moeiteloze bediening van de stempel. De bovenkant van de knop is precies groot genoeg voor een kinderha...
Normale prijs €24,99
Aanbiedingsprijs €24,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Maak je klaar voor letterplezier en leren met deze kleurrijke kartonnen letters die gebruikt kunnen worden in het onderwijs, knutselwerkjes en meer. Allemaal hoofdletters die kleurrijk en leuk zijn...
Normale prijs €15,99
Aanbiedingsprijs €15,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Colorations - Konijnornamenten, 6st.
Normale prijs €13,99
Aanbiedingsprijs €13,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
De Nickelodeon Paw Patrol Siky Crayons bevatten negen zachte waskrijtjes met vrolijke Paw Patrol-afbeeldingen. De krijtjes zijn gemaakt van kunststof en was, en zijn ideaal voor kleine kinderhandje...
Normale prijs €11,99
Aanbiedingsprijs €11,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Een set van 12 STARPAK-kleurpotloden in een kartonnen doos versierd met afbeeldingen met Ballerina. Kleurpotloden zijn de meest elementaire kunstbenodigdheden. Gebruikt tijdens het spelen en leren ...
Duckiez
Normale prijs €9,99
Aanbiedingsprijs €9,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Waterspelletje - Eenhoorn. Afmetingen: 14,5 x 7,5 cm. Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar.
Duckiez
Normale prijs €9,99
Aanbiedingsprijs €9,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Waterspelletje - Dinosaurus. Afmetingen: 14,5 x 7,5 cm. Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar.
Speelgoed Land
Normale prijs €12,99
Aanbiedingsprijs €12,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Deze set van 6 Disney Stitch stiften bevat zes verschillende kleuren en is geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. De stiften zijn gemaakt van kunststof en bedrukt met een vrolijk Stitch-design.
Normale prijs €19,99
Aanbiedingsprijs €19,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Maak je superheldenensemble compleet met deze super knutselset! Je hebt geen lijm nodig en alles om 12 gepersonaliseerde hangers te maken is inbegrepen. Het knutselpakket bevat 12 foam hangers en v...
Normale prijs €20,99
Aanbiedingsprijs €20,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Colorations - Papier-mache Ei-ornamenten, 6st.
Normale prijs €17,99
Aanbiedingsprijs €17,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Knutselkoffertje die bestaat uit 68 onderdelen. Het knutselkoffertje is al geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar.
Normale prijs €26,99
Aanbiedingsprijs €26,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Geometrische stempels zijn perfect voor kunstwerken en het ontdekken van vormherkenning. Bevat solide en omlijnde afbeeldingen van 7 basisvormen. Duurzame stempels met een goede grip hebben een tra...
Normale prijs €25,99
Aanbiedingsprijs €25,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Veelzijdige easy grip stempelaars met weer thema! De set bevat 6 stempels met onder andere een zon, bliksemschicht en regen. Stempel heeft een transparante basis van 12,5 cm. De stempel zelf is ong...
Normale prijs €13,99
Aanbiedingsprijs €13,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Sticker stempel Kenmerken • Stempel inclusief 160 dinosaurus stickers • Afmeting: 5 x 8 x 7 cm • Gewicht; 0,05 kg • Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar
Normale prijs €35,99
Aanbiedingsprijs €35,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
CreArt Schilderen op Nummer - Honden in een Mandje. Geschikt voor kinderen vanaf 9 jaar Ravensburger CreArt – Ontdek het plezier van schilderen op nummer Met Ravensburger CreArt ontdekken kindere...
Vóór 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
14 dagen online retourrecht
Veilig & flexibel betalen (iDEAL, Klarna)
Normale prijs €14,99
Aanbiedingsprijs €14,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Lente- en zomerbladeren, set van 200. 100 esdoornbladeren en 100 eikenbladeren. Esdoornbladeren zijn 6,5 cm x 6,5 cm. Eikenbladeren zijn 8 cm x 5 cm. 100% polyester. De bladeren zien er realistisch...
Normale prijs €14,99
Aanbiedingsprijs €14,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Met Colorations Fabric Markers kun je prachtige ontwerpen maken op katoenen of katoenmix stoffen. Je krijgt een set van 6 permanente textielmarkers. Elke marker is 13,5 cm lang en heeft een diamete...
Normale prijs €22,99
Aanbiedingsprijs €22,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Kleurpotloden MiniMaxi voor de kleinste kinderen! Deze fantastische MiniMaxi kleurpotloden hebben wel een kerndikte van 10mm. Het zijn 3in1 potloden, kleurpotloden, waxkrijtjes en aquarelpotloden. ...
Normale prijs €13,99
Aanbiedingsprijs €13,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Unicorn Academy kleurset met kleurplaten, 2 stickervellen en 6 potloodjes. Geschikt vanaf 3 jaar.
Normale prijs €38,99
Aanbiedingsprijs €38,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Schilderen op nummer van Ravensburger - iedereen kan schilderen! Dankzij de gekleurde buitenlijnen kunnen kinderen de afbeelding van en de benodigde kleuren sneller herkennen. Zo is het kinderlijk ...
Normale prijs €21,99
Aanbiedingsprijs €21,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Kleurpotlood in ergonomische driehoekige vorm met gepatenteerde Soft-Grip-zone. Stift bevat zeer lichte pigmenten en is wateroplosbaar. Driehoekige vorm bevordert de drie punt grip. Geschikt voor r...
Normale prijs €11,99
Aanbiedingsprijs €11,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Galoppeer de schitterende wereld van Unicorn Academy in met dit 'Unicorn Academy sticker doeboek'. Met de meer dan 100 stickers ga je op een magisch avontuur met Sophia, Wildstar en hun vrienden. L...
Speelgoedland
Normale prijs €17,99
Aanbiedingsprijs €17,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Spidey magnetisch tekenbord van ca. 28 cm breed met 3 stempels en een pennetje. Gemaakt van kunststof. Geschikt vanaf 3 jaar.
GiiKER
Normale prijs €64,99
Aanbiedingsprijs €64,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Laatste 1 stuk! Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
De GiiKER Smart Sudoku is een interactief elektronisch spel met meer dan 2500 uitdagingen, geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar. Het compacte apparaat van kunststof (ca. 20 x 15 cm) biedt directe fe...
Normale prijs €10,99
Aanbiedingsprijs €10,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Bloemen steekschuim, blok van 14 x 7,5 centimeter groot.
Normale prijs €26,99
Aanbiedingsprijs €26,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Stimuleer de creativiteit van je kleintjes met de Little Dutch Crea Box XL Fairy Garden. Deze uitgebreide set zit vol plezier en inspiratie, perfect om kleine kunstenaars te laten schitteren. De cr...
Merkloos / Sans Marque
Normale prijs €16,99
Aanbiedingsprijs €16,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Minecraft Super Activity Album met kleurplaten, stickers, spelletjes en schrijfwaren. Stevige A4-map met spiraalbinding en elastiek. Geschikt vanaf 3 jaar.
Normale prijs €9,99
Aanbiedingsprijs €9,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Op dit stickervel staan heel veel leuke robots in verschillende kleuren. Plak de robot stickers op je broodtrommel of in je schrift.
Normale prijs €10,99
Aanbiedingsprijs €10,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Passer van metaal en kunststof in een leuke, vrolijke kleur.
Normale prijs €10,99
Aanbiedingsprijs €10,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Stickerboek Avengers met 8 Vellen (ca. 340 stickers).
Normale prijs €27,99
Aanbiedingsprijs €27,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Schilderen op nummer van Ravensburger - iedereen kan schilderen! Dankzij de gekleurde buitenlijnen kunnen kinderen de afbeelding van en de benodigde kleuren sneller herkennen. Zo is het kinderlijk ...

Toont 449 - 480 van 8018 producten

Meer over Handwerk en hobby's

Creatieve mogelijkheden voor iedereen

Naast speelgoed bieden we ook een breed scala aan materialen voor Handwerk en hobby's. Bij Creativ Company vind je alles wat je nodig hebt om je creatieve projecten te realiseren, van schilderen tot knutselen. Sambro biedt een scala aan producten die perfect zijn voor kinderen die graag hun eigen kunstwerken maken. En voor de echte doe-het-zelvers is er de Creative Craft Group, waar je de meest uiteenlopende materialen en gereedschappen kunt vinden om je projecten tot een succes te maken.

Laat je inspireren en ontdek de mogelijkheden bij Fietsweb!

Veelgestelde vragen over Handwerk en hobby's

Wat zijn Handwerk en hobby's?

Handwerk en hobby's zijn onderdeel van ons assortiment bij Fietsweb.nl. In deze collectie vind je een zorgvuldig geselecteerd aanbod, afgestemd op kwaliteit en prijs-kwaliteitverhouding.

Welke Handwerk en hobby's zijn het meest populair?

De populairste Handwerk en hobby's worden bepaald door verkopen, klantbeoordelingen en retentie. Bekijk de bestsellers bovenaan de collectiepagina, of gebruik de filter "Best verkopend" om direct de favorieten te zien.

Hoe kies ik de juiste Handwerk en hobby's?

Bij het kiezen van Handwerk en hobby's is het belangrijk om te letten op je specifieke behoeften, budget en toepassing. Gebruik onze filters om te sorteren op prijs, merk of populariteit, en lees de productbeschrijvingen voor meer details.

Hoe snel worden Handwerk en hobby's geleverd?

Bestel je voor 12:00, dan is je bestelling vaak al de volgende dag in huis. De exacte levertijd staat vermeld op de productpagina. We versturen met betrouwbare partners voor een snelle en veilige bezorging.

Kan ik Handwerk en hobby's retourneren?

Ja, je hebt 14 dagen online retourrecht op alle Handwerk en hobby's. Niet helemaal tevreden? Meld je retour aan via ons retourportaal en je ontvangt het aankoopbedrag terug.