Zomer Actie – Fietsen & Outdoor Kamperen

Huis en tuin

25001 producten gevonden

Bij Fietsweb vind je een uitgebreide selectie aan producten die perfect zijn voor zowel binnen als buiten. Of je nu op zoek bent naar handige accessoires voor je fiets of naar decoratieve items voor je tuin, wij hebben het allemaal. In onze collectie vind je topmerken zoals Zolux, Suet To Go, en De Vries. Deze merken staan bekend om hun kwaliteit en duurzaamheid, waardoor je verzekerd bent van producten die lang meegaan. Of je nu een fervent fietser bent of gewoon je buitenruimte wilt opfleuren, bij ons vind je wat je zoekt.

Snel filteren:
Nieuw
Normale prijs €52,99
Aanbiedingsprijs €52,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Bescherm jezelf op elke gewenste plek tegen zon en regen met dit zonnezeil. Het is de ideale zonwering die in verschillende buitenruimtes, zoals je tuin, terras, speeltuin of op je balkon, gebruikt...
Nieuw
Normale prijs €61,99
Aanbiedingsprijs €61,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Dit dekbedovertrek is zacht en comfortabel en voegt een leuke sfeer toe aan je slaapkamer. Comfortabel materiaal: dit beddengoed is gemaakt van 100% katoen. Een eenvoudig te onderhouden materiaal ...
Nieuw
Zilverstad
Normale prijs €28,99
Aanbiedingsprijs €28,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Nieuw
Normale prijs €17,99
Aanbiedingsprijs €17,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Product omschrijving Stevige lunchbox met 2 lagen inclusief lepel en vork. Inhoud: 1 stuk Kleur: groen Afmeting lunchbox: 18 x 10 x 8,5 cm Materiaal: polypropyleen Ergens anders goedkoper gezien? ...
Nieuw
Normale prijs €34,99
Aanbiedingsprijs €34,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Nieuw
Normale prijs €12,99
Aanbiedingsprijs €12,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Product omschrijving Losse papieren op uw bureau kunnen zorgen voor teveel afleiding. Met deze papierklemmen houdt u tot wel 60 vellen papier netjes op één plek. Fleur uw kantoornotities, schoolbe...
Nieuw
Normale prijs €191,99
Aanbiedingsprijs €191,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Array
Nieuw
Mansion Atmosphere
Normale prijs €26,99
Aanbiedingsprijs €26,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Nieuw
Mansion Atmosphere
Normale prijs €26,99
Aanbiedingsprijs €26,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Nieuw
Normale prijs €91,99
Aanbiedingsprijs €91,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Array
Nieuw
Normale prijs €107,99
Aanbiedingsprijs €107,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Deze handige plantenbak met voering is een geweldige keuze voor doe-het-zelvers om hun tuinen, balkons of terrassen mee te decoreren. Massief vurenhout: massief vurenhout is een prachtig natuurlij...
Nieuw
Normale prijs €67,99
Aanbiedingsprijs €67,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Houd je schoenen geordend en creëer een opgeruimde omgeving met deze elegante schoenenkast! Duurzaam materiaal: het bewerkte hout is van hoge kwaliteit, heeft een glad oppervlak en is sterk, stabi...
Nieuw
Normale prijs €31,99
Aanbiedingsprijs €31,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Nieuw
Normale prijs €22,99
Aanbiedingsprijs €22,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Nieuw
Normale prijs €73,99
Aanbiedingsprijs €73,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Creëer wat privacy in uw tuin, op uw balkon of terras met dit HDPE-privacynet.Gemaakt van HDPE (hogedichtheidspolyethyleen), is dit tuinscherm duurzaam, schimmelwerend en uv-bestendig. Dankzij de s...
Nieuw
Normale prijs €58,99
Aanbiedingsprijs €58,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Creëer waar je maar wilt een beetje beschutting tegen de zon met dit HDPE zonnezeil. Duurzaam materiaal: hogedichtheidpolyetheen (HDPE) geeft het oppervlak een hoge duurzaamheid en is bestand teg...
Vóór 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
14 dagen online retourrecht
Veilig & flexibel betalen (iDEAL, Klarna)
Nieuw
Normale prijs €40,99
Aanbiedingsprijs €40,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Nieuw
Normale prijs €455,99
Aanbiedingsprijs €455,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Dit moderne intrekbare luifelframe is perfect voor hedendaagse tuinen en terrassen. Het combineert functionaliteit met een strak en stijlvol ontwerp. Gemaakt van aluminium, oogt het simpel en biedt...
Nieuw
Normale prijs €69,99
Aanbiedingsprijs €69,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Dit simpele en trendy zonnescherm zorgt voor privacy en creëert een gezellige plek. Het biedt ook bescherming tegen de wind en de laagstaande zon. Het scherm is gemaakt van uv- en scheurbestendig p...
Nieuw
Normale prijs €56,99
Aanbiedingsprijs €56,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Nieuw
Normale prijs €65,99
Aanbiedingsprijs €65,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Creëer waar je maar wilt een beetje beschutting tegen de zon met dit HDPE zonnezeil. Duurzaam materiaal: hogedichtheidpolyetheen (HDPE) geeft het oppervlak een hoge duurzaamheid en is bestand teg...
Nieuw
Normale prijs €129,99
Aanbiedingsprijs €129,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Laatste 1 stuk! Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Deze schoenenkast is een handige en stijlvolle oplossing voor je entree. Met zijn moderne, eenvoudige ontwerp ziet hij er goed uit in elke gang en biedt hij genoeg ruimte voor al je schoenen. Het m...
Nieuw
Normale prijs €43,99
Aanbiedingsprijs €43,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Bescherm jezelf op elke gewenste plek tegen zon en regen met dit zonnezeil. Het is de ideale zonwering die in verschillende buitenruimtes, zoals je tuin, terras, speeltuin of op je balkon, gebruikt...
Nieuw
Normale prijs €29,99
Aanbiedingsprijs €29,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Nieuw
Family Chicken
Normale prijs €101,99
Aanbiedingsprijs €101,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Array
Nieuw
Farmwood Animals
Normale prijs €22,99
Aanbiedingsprijs €22,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Hanger vogel polystone 5,6x3x4cm
Nieuw
Normale prijs €31,99
Aanbiedingsprijs €31,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Product omschrijving Wijnkoeler Dubbelwandig RVS Goud Ø12x20cm Deze fraaie wijnkoelerheeft alle kwaliteiten die u van een wijnkoeler mag verwachten. Dit exemplaar heeft een simpel en elegant ontwer...
Nieuw
Normale prijs €24,99
Aanbiedingsprijs €24,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Product omschrijving Met de BBQ Barbecue Pan kun je zelfs de kleinste stukjes vlees, vis en groentes op de barbecue grillen zonder dat ze door je rooster vallen. Valt je groente altijd door het ba...
Nieuw
Normale prijs €23,99
Aanbiedingsprijs €23,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Nieuw
Season Inspired Decoration
Normale prijs €22,99
Aanbiedingsprijs €22,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Nieuw
Normale prijs €46,99
Aanbiedingsprijs €46,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Product omschrijving Met deze 6 meter lange slangverlichting maak jij het deze kerst helemaal gezellig. Bevestig hem aan het balkon, rond een raam of aan de dakgoot en creëer een magische kerstsfe...
Normale prijs €17,99
Aanbiedingsprijs €17,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Laatste 2 stuks! Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Vertrouwde vormen waar u van houdt. Ze verbruiken ongeveer 80% minder energie dan traditionele lampen dankzij de nieuwste energiezuinige LED-technologie en ze gaan tien keer langer mee.Technische d...

Toont 4225 - 4256 van 25001 producten

Meer over Huis en tuin

Ontdek onze veelzijdige merken

Naast de eerder genoemde merken, bieden we ook producten van Fritel, Utopia, en Atmosphere. Deze merken zijn ideaal voor het creëren van een gezellige sfeer in je Huis en tuin. Of je nu op zoek bent naar praktische keukenapparatuur van Inventum of stijlvolle tuinaccessoires van Esschert Design, je vindt het allemaal in onze webshop. Vergeet ook niet om een kijkje te nemen bij Best For Birds en ProGarden voor alles wat je nodig hebt om je tuin tot leven te brengen.

Bezoek Fietsweb en ontdek de mogelijkheden!

Veelgestelde vragen over Huis en tuin

Wat zijn Huis en tuin?

Huis en tuin zijn onderdeel van ons assortiment bij Fietsweb.nl. In deze collectie vind je een zorgvuldig geselecteerd aanbod, afgestemd op kwaliteit en prijs-kwaliteitverhouding.

Welke Huis en tuin zijn het meest populair?

De populairste Huis en tuin worden bepaald door verkopen, klantbeoordelingen en retentie. Bekijk de bestsellers bovenaan de collectiepagina, of gebruik de filter "Best verkopend" om direct de favorieten te zien.

Hoe kies ik de juiste Huis en tuin?

Bij het kiezen van Huis en tuin is het belangrijk om te letten op je specifieke behoeften, budget en toepassing. Gebruik onze filters om te sorteren op prijs, merk of populariteit, en lees de productbeschrijvingen voor meer details.

Hoe snel worden Huis en tuin geleverd?

Bestel je voor 12:00, dan is je bestelling vaak al de volgende dag in huis. De exacte levertijd staat vermeld op de productpagina. We versturen met betrouwbare partners voor een snelle en veilige bezorging.

Kan ik Huis en tuin retourneren?

Ja, je hebt 14 dagen online retourrecht op alle Huis en tuin. Niet helemaal tevreden? Meld je retour aan via ons retourportaal en je ontvangt het aankoopbedrag terug.