Zomer Actie – Fietsen & Outdoor Kamperen

Tuin en gazon

9932 producten gevonden

Bij Fietsweb vind je een uitgebreide selectie aan producten die je helpen om je buitenruimte optimaal te benutten. Of je nu op zoek bent naar handige tools voor je tuin en gazon of accessoires om je buitenleven te verrijken, wij hebben het allemaal. Onze collectie omvat een breed scala aan merken die bekend staan om hun kwaliteit en duurzaamheid. Ontdek bijvoorbeeld de innovatieve oplossingen van Basic, de biologische zaden van OwnGrown, of de slimme tuinoplossingen van Plantui. Voor de doe-het-zelver hebben we ook gereedschap van Kinzo en Grundig.

Snel filteren:
Nieuw
Normale prijs €154,99
Aanbiedingsprijs €154,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Deze moderne tuinparasol brengt stijl en functionaliteit samen en tovert elke buitenruimte om in een fijne schaduwplek. Hij is ontworpen met een moderne uitstraling, waardoor zijn strakke lijnen en...
Nieuw
Normale prijs €147,99
Aanbiedingsprijs €147,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
De Moderne Feesttent is een bijzondere buitenoplossing voor bijeenkomsten en evenementen, ontworpen met eenvoud en gebruiksgemak. Met het strakke en minimalistische ontwerp geeft deze tent een eleg...
Nieuw
Normale prijs €338,99
Aanbiedingsprijs €338,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Dit opvouwbare luifelframe is een stijlvolle en betrouwbare optie om je tuin of terras op te fleuren. Het moderne ontwerp met strakke lijnen voegt een elegant tintje toe aan je buitenruimte. Perfec...
Nieuw
Normale prijs €477,99
Aanbiedingsprijs €477,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Deze uitschuifbare zonwering is de ideale mix van stijl en gebruiksgemak, en biedt een goede schaduwoplossing voor je buitenplekken. Met zijn strakke lijnen en minimalistische look is het perfect v...
Nieuw
Normale prijs €49,99
Aanbiedingsprijs €49,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Met dit waterbestendige balkonscherm geniet u van privacy tijdens het zonnebaden.  Privacy en duurzaamheid: Het balkonscherm is gemaakt van 100% Oxford polyester met een PU-coating, waardoor het wi...
Nieuw
Normale prijs €359,99
Aanbiedingsprijs €359,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Deze inklapbare luifel maakt je buitenruimtes nog leuker en biedt stijl en bescherming tegen de zon. Perfect voor op terrassen en in tuinen, deze zonwering zorgt voor een comfortabele plek om te on...
Nieuw
Normale prijs €7,99
Aanbiedingsprijs €7,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Normale prijs €74,99
Aanbiedingsprijs €74,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Nieuw
Normale prijs €44,99
Aanbiedingsprijs €44,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Deze ronde bloemenpot heeft een trendy uitstraling en is super praktisch voor binnen en buiten. De mooie vorm en simpele look maken het een strak ontwerp dat perfect past bij je balkon, tuin of ter...
Nieuw
Normale prijs €167,99
Aanbiedingsprijs €167,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Deze gekleurde stalen plantenbak voegt een trendy touch toe aan je tuin of terras met zijn strakke industriële look. Gemaakt van stevig gegalvaniseerd staal, combineert het duurzaamheid met stijl e...
Nieuw
Normale prijs €24,99
Aanbiedingsprijs €24,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
De moderne ronde bloementafel is precies wat je nodig hebt, perfect voor binnen en buiten. Hij is gemaakt van kunststof en heeft een strak, modern uiterlijk met duidelijke lijnen. Deze tafel past p...
Nieuw
Normale prijs €185,99
Aanbiedingsprijs €185,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Ontdek de mix van functionaliteit en stijl met het gegalvaniseerde stalen verhoogde tuinbed, jouw perfecte maatje voor een mooie tuin. Dit industriële plantenbed geeft je buitenruimte een moderne u...
Nieuw
Normale prijs €54,99
Aanbiedingsprijs €54,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Dit gegalvaniseerde stalen verhoogde tuinbed biedt een stevige en moderne oplossing om planten in je tuin of op je terras te kweken. De strakke industriële look gemaakt van duurzame materialen is p...
Nieuw
Normale prijs €103,99
Aanbiedingsprijs €103,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Deze stevige parasolvoet is een geweldige aanvulling voor elke tuin of terras en zorgt voor stabiliteit van je buitenparasol, terwijl het de looks van je buitenruimte verbetert. Met een modern ontw...
Nieuw
Normale prijs €117,99
Aanbiedingsprijs €117,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Deze stijlvolle halve ronde tuinplanter is perfect om je buitenplek te verfraaien met zijn moderne look en stevige constructie. Speciaal gemaakt voor buiten, heeft de planter een mooie halve ronde ...
Nieuw
Normale prijs €159,99
Aanbiedingsprijs €159,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Deze tuinplanter is een echte must-have voor iedereen die zijn buitenruimte wil opvrolijken. Met zijn mooie rechthoekige vorm en gemaakt van sterk staal, biedt hij zowel functionaliteit als een goe...
Vóór 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
14 dagen online retourrecht
Veilig & flexibel betalen (iDEAL, Klarna)
Nieuw
Normale prijs €82,99
Aanbiedingsprijs €82,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
De metalen plantenbak heeft een modern en strak ontwerp, perfect voor buitenruimtes. De ronde vorm en stalen constructie geven een industriële uitstraling die mooi samen gaat met verschillende tuin...
Nieuw
Normale prijs €178,99
Aanbiedingsprijs €178,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
De Moderne Tuin Planter is dé oplossing voor iedereen die houdt van tuinieren en een mooie aankleding. Deze planter is perfect voor buiten, met een stijl die mooi samenwerkt met de praktische duurz...
Nieuw
Normale prijs €103,99
Aanbiedingsprijs €103,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Deze moderne rechthoekige tuinbak is een voorbeeld van minimalistisch design met zijn strakke lijnen en de natuurlijke uitstraling van massief vurenhout. Deze geeft een chique uitstraling aan elke ...
Nieuw
Normale prijs €203,99
Aanbiedingsprijs €203,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
De Moderne Tuin Planter is dé oplossing voor iedereen die houdt van tuinieren en een mooie aankleding. Deze planter is perfect voor buiten, met een stijl die mooi samenwerkt met de praktische duurz...
Nieuw
Normale prijs €98,99
Aanbiedingsprijs €98,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Verbeter uw buitenruimtes met deze stijlvolle plantenbak, perfect voor tuinen, balkons en patio's. Duurzaam materiaal: Koudgewalst staal is een type koolstofarm staal dat wordt geproduceerd met be...
Nieuw
Normale prijs €134,99
Aanbiedingsprijs €134,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Verbeter uw buitenruimtes met deze stijlvolle plantenbak, perfect voor tuinen, balkons en patio's. Duurzaam materiaal: Koudgewalst staal is een type koolstofarm staal dat wordt geproduceerd met be...
Nieuw
Normale prijs €740,99
Aanbiedingsprijs €740,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Deze Automatische Inklapbare Luifel voegt zowel praktische als stijlvolle waarde toe aan je buitenruimte. Met zijn strakke lijnen en functionele ontwerp past hij perfect in tuinen of op balkons en ...
Nieuw
Normale prijs €370,99
Aanbiedingsprijs €370,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Laatste 3 stuks! Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Dit moderne in hoogte aanpasbare zonnescherm is ontworpen voor je tuin en terras, en biedt een mooie mix van stijl en praktische voordelen. Met het strakke ontwerp en het gestreepte patroon, ziet h...
Nieuw
Normale prijs €370,99
Aanbiedingsprijs €370,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Deze moderne intrekbare luifel geeft je buitenruimte een boost. Hij is een perfecte mix van stijl en functionaliteit. Met zijn strakke lijnen en minimalistische look past deze luifel moeiteloos in ...
Nieuw
Normale prijs €139,99
Aanbiedingsprijs €139,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Deze gekleurde stalen plantenbak met een industriële uitstraling voegt een moderne twist toe aan elke tuin of terras en is zowel functioneel als mooi. Gemaakt van gegalvaniseerd staal, is hij duurz...
Nieuw
Normale prijs €93,99
Aanbiedingsprijs €93,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Ontdek de mix van functionaliteit en stijl met het gegalvaniseerde stalen verhoogde tuinbed, jouw perfecte maatje voor een mooie tuin. Dit industriële plantenbed geeft je buitenruimte een moderne u...
Nieuw
Normale prijs €172,99
Aanbiedingsprijs €172,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Deze afsluitbare tuinkast combineert handige functies met een modern uiterlijk. Het strakke ontwerp past perfect in iedere tuin en biedt zowel stijl als praktische opbergruimte. Je kunt er al je tu...
Nieuw
Normale prijs €71,99
Aanbiedingsprijs €71,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Deze metalen kruiwagen bak is een robuuste oplossing voor het in topvorm houden van je tuingereedschap. Hij is ontworpen om gemakkelijk in de meeste kruiwagenframes te passen en is een essentieel i...
Nieuw
Normale prijs €108,99
Aanbiedingsprijs €108,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
De metalen plantenbak heeft een modern en strak ontwerp, perfect voor buitenruimtes. De ronde vorm en stalen constructie geven een industriële uitstraling die mooi samen gaat met verschillende tuin...
Nieuw
Normale prijs €51,99
Aanbiedingsprijs €51,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Deze tuinplantbak is een veelzijdige en stevige toevoeging voor buiten. Het is perfect om je huis op te fleuren met groene planten. De strakke lijnen en de stalen constructie geven het een moderne ...
Nieuw
Normale prijs €105,99
Aanbiedingsprijs €105,99
Normale prijs
Eenheidsprijs
per 
Op voorraad Voor 12:00 besteld, volgende werkdag verzonden
Deze stijlvolle halve ronde tuinplanter is perfect om je buitenplek te verfraaien met zijn moderne look en stevige constructie. Speciaal gemaakt voor buiten, heeft de planter een mooie halve ronde ...

Toont 1185 - 1216 van 9932 producten

Meer over Tuin en gazon

Verfraai je buitenruimte

Naast functionele producten bieden we ook een scala aan decoratieve items om je tuin of balkon een persoonlijke touch te geven. Denk aan de stijlvolle ontwerpen van Esschert Design of de sfeervolle verlichting van Lumineo. Voor de vogelliefhebbers hebben we een selectie van vogelhuisjes en voederstations van Best For Birds. En als je van barbecueën houdt, bekijk dan zeker onze BBQ-collectie. Of je nu kiest voor producten van Lifetime, Pro Garden, of Fancy Flames, je vindt altijd iets dat bij jouw stijl past.

Verken onze merken en ontdek wat het beste bij jouw buitenruimte past.

Veelgestelde vragen over Tuin en gazon

Wat zijn Tuin en gazon?

Tuin en gazon zijn onderdeel van ons assortiment bij Fietsweb.nl. In deze collectie vind je een zorgvuldig geselecteerd aanbod, afgestemd op kwaliteit en prijs-kwaliteitverhouding.

Welke Tuin en gazon zijn het meest populair?

De populairste Tuin en gazon worden bepaald door verkopen, klantbeoordelingen en retentie. Bekijk de bestsellers bovenaan de collectiepagina, of gebruik de filter "Best verkopend" om direct de favorieten te zien.

Hoe kies ik de juiste Tuin en gazon?

Bij het kiezen van Tuin en gazon is het belangrijk om te letten op je specifieke behoeften, budget en toepassing. Gebruik onze filters om te sorteren op prijs, merk of populariteit, en lees de productbeschrijvingen voor meer details.

Hoe snel worden Tuin en gazon geleverd?

Bestel je voor 12:00, dan is je bestelling vaak al de volgende dag in huis. De exacte levertijd staat vermeld op de productpagina. We versturen met betrouwbare partners voor een snelle en veilige bezorging.

Kan ik Tuin en gazon retourneren?

Ja, je hebt 14 dagen online retourrecht op alle Tuin en gazon. Niet helemaal tevreden? Meld je retour aan via ons retourportaal en je ontvangt het aankoopbedrag terug.