Zomer Actie – Fietsen & Outdoor Kamperen

Vóór 17:30 besteld, vaak morgen in huis
14 dagen online retourrecht
Veilig & flexibel betalen (iDEAL, Klarna)

Speelgoed en spellen

25001 producten gevonden

Bij Fietsweb vind je een uitgebreide selectie aan producten die perfect zijn voor jong en oud. Of je nu op zoek bent naar de nieuwste trends of tijdloze klassiekers, onze collectie biedt voor ieder wat wils. Van educatieve spellen tot creatieve bouwsets, we hebben alles in huis om de fantasie van kinderen te prikkelen en hun vaardigheden te ontwikkelen. Onze categorie Speelgoed en spellen is zorgvuldig samengesteld om aan de wensen van elke klant te voldoen. Ontdek de magie van merken zoals Basic, Mattel, en Diversen, die garant staan voor kwaliteit en plezier.

Marcas
Snel filteren:
Precio regular €32,99
Precio de venta €32,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Bromtol Kleur
Precio regular €24,99
Precio de venta €24,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Precio regular €34,99
Precio de venta €34,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Houten rollerbaan met 3 wieltjes.
Precio regular €31,99
Precio de venta €31,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Precio regular €28,99
Precio de venta €28,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Het wordt één groot watergevecht met deze Splash watervangballenset! De Splash waterballen van SES Creative zijn ideaal op een zonnige dag. De Splash waterballen zijn zowel nat als droog te gebruik...
Precio regular €35,99
Precio de venta €35,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Precio regular €36,99
Precio de venta €36,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Precio regular €15,99
Precio de venta €15,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Precio regular €50,99
Precio de venta €50,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Creall Supersoft klei is zeer soepel en gemakkelijk kneedbare klei. De rode klei wordt geleverd in rolletjes in een handige bewaaremmer, praktisch voor in de klas. -blijft zacht en droogt niet uit ...
Precio regular €45,99
Precio de venta €45,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Precio regular €28,99
Precio de venta €28,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Kinderen beleven veel plezier met dit coole speelgoedvoertuig. Jonge bouwers ontwikkelen hun vaardigheden terwijl ze de in elkaar zetten. De ervaring gaat verder terwijl ze hun model testen. Het be...
Precio regular €16,99
Precio de venta €16,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Precio regular €40,99
Precio de venta €40,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Klaar voor een compleet gekke konijnenrace? Doel is de sappige wortel bovenop de heuvel. Maar de weg daarheen zit vol verrassingen: ineens openen zich onderweg gaten, waarin -plop- het ene na het a...
GraviTrax
Precio regular €57,99
Precio de venta €57,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Met de GraviTrax Junior starterset My Jungle dompelen kinderen zich onder in de wereld van de jungle om een mooie knikkerbaan te maken. Deze GraviTrax Junior starterset My Jungle neemt kinderen mee...
Precio regular €34,99
Precio de venta €34,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Precio regular €36,99
Precio de venta €36,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Precio regular €20,99
Precio de venta €20,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Precio regular €15,99
Precio de venta €15,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Precio regular €37,99
Precio de venta €37,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Precio regular €51,99
Precio de venta €51,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Precio regular €35,99
Precio de venta €35,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Precio regular €128,99
Precio de venta €128,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Precio regular €19,99
Precio de venta €19,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Letter, P, H: 13 cm, dikte 2 cm.
Precio regular €108,99
Precio de venta €108,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Precio regular €56,99
Precio de venta €56,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
4M
Precio regular €29,99
Precio de venta €29,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Precio regular €8,99
Precio de venta €8,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Het lijkt wel alsof je in de ruimte bent als je door de Caleidoscoop Ruimte kijkt! Je ziet geen sterren en planeten, maar wel andere magische figuren en patronen die telkens van vorm veranderen. De...
Precio regular €42,99
Precio de venta €42,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Precio regular €21,99
Precio de venta €21,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Transparante, glanzende, all-round verf op waterbasis met goed hechtvermogen op glas, porselein, terracotta, plastic etc Niet afbakken in een oven. Droogtijd circa 15-20 min. Uitgehard na 24 uur.
Precio regular €60,99
Precio de venta €60,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Precio regular €25,99
Precio de venta €25,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Blaaspennenset met silhouetplaten van De Kleine Zeemeermin (2023). Inclusief 7 spraypennen en 6 herbruikbare stencils. Geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar oud.
Precio regular €31,99
Precio de venta €31,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Tennis en frisbee fun is het perfecte spel om mee te nemen en overal te spelen. In de achtertuin, op het strand of mee op vakantie; tennis en frisbee fun is compact om mee te nemen en kan op twee m...

Toont 33 - 64 van 25001 producten

Meer over Speelgoed en spellen

Ontdek ons uitgebreide aanbod

Onze collectie omvat een breed scala aan merken die bekend staan om hun innovatieve en hoogwaardige producten. Of je nu op zoek bent naar de uitdagende puzzels van Rubik's of de avontuurlijke sets van Paw Patrol, je vindt het allemaal bij ons. Voor de liefhebbers van actie en avontuur hebben we ook merken zoals Tech Deck en Waboba. Daarnaast bieden we een scala aan educatieve en creatieve opties van merken zoals Smart Games en Clementoni. Elk merk heeft zijn eigen unieke charme en biedt iets speciaals voor kinderen van alle leeftijden.

Bezoek onze webshop en ontdek het volledige assortiment aan speelgoed en spellen dat we te bieden hebben.

Veelgestelde vragen over Speelgoed en spellen

Wat zijn Speelgoed en spellen?

Speelgoed en spellen zijn onderdeel van ons assortiment bij Fietsweb.nl. In deze collectie vind je een zorgvuldig geselecteerd aanbod, afgestemd op kwaliteit en prijs-kwaliteitverhouding.

Welke Speelgoed en spellen zijn het meest populair?

De populairste Speelgoed en spellen worden bepaald door verkopen, klantbeoordelingen en retentie. Bekijk de bestsellers bovenaan de collectiepagina, of gebruik de filter "Best verkopend" om direct de favorieten te zien.

Hoe kies ik de juiste Speelgoed en spellen?

Bij het kiezen van Speelgoed en spellen is het belangrijk om te letten op je specifieke behoeften, budget en toepassing. Gebruik onze filters om te sorteren op prijs, merk of populariteit, en lees de productbeschrijvingen voor meer details.

Hoe snel worden Speelgoed en spellen geleverd?

Bestel je voor 17:30, dan is je bestelling vaak al de volgende dag in huis. De exacte levertijd staat vermeld op de productpagina. We versturen met betrouwbare partners voor een snelle en veilige bezorging.

Kan ik Speelgoed en spellen retourneren?

Ja, je hebt 14 dagen online retourrecht op alle Speelgoed en spellen. Niet helemaal tevreden? Meld je retour aan via ons retourportaal en je ontvangt het aankoopbedrag terug.