Zomer Actie – Fietsen & Outdoor Kamperen

Vóór 17:30 besteld, vaak morgen in huis
14 dagen online retourrecht
Veilig & flexibel betalen (iDEAL, Klarna)

Hekken en afscheidingen

2327 producten gevonden

Bij Fietsweb vind je een breed scala aan producten die je fietservaring naar een hoger niveau tillen. Of je nu op zoek bent naar accessoires, onderdelen of veiligheidsuitrusting, wij hebben het allemaal. Onze collectie omvat topmerken die bekend staan om hun kwaliteit en duurzaamheid. In de kolom Nature, VidaXL vind je de merken die we verkopen. Bezoek de Nature en VidaXL pagina's voor meer informatie over hun producten en om je keuze te maken.

Snel filteren:
Precio regular €54,99
Precio de venta €54,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Deze metalen paalkappen zijn ontworpen voor terrassen, veranda's en voor gebruik in een breed scala aan toepassingen in gebouwen buitenshuis. De piramide paalkap is gemaakt van roestvrij staal, dat...
Precio regular €34,99
Precio de venta €34,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Met onze paalaansluitingen kan je palen plaatsen in tuinen en andere ruimtes, zoals afdaken en luifels. De elektrolytisch verzinkte verbinding kan balken gemakkelijk verbinden en stabiliseren. Alle...
Precio regular €81,99
Precio de venta €81,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Ons schuttingpaneel, met een eenvoudig maar praktisch ontwerp en een ronde bovenkant, past in elke tuin, patio of terras. Dit paneel is gemaakt van sterk gepoedercoat staal, gecombineerd met schutt...
Precio regular €189,99
Precio de venta €189,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Onze schuttingpalen zijn duurzaam en bestand tegen uv-straling, vocht en temperatuurschommelingen. Onze hekpalen met kappen zijn gemaakt van aluminium die weerbestendig zijn. Deze buitenpalen zijn ...
Precio regular €94,99
Precio de venta €94,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Creëer een beschutte plek en privacy voor uw huis, afgeschermd van de buitenwereld met ons decoratieve tuinhek! Dit stalen hek is zeer stabiel en duurzaam en vormt een praktische veiligheidsbarrièr...
Precio regular €190,99
Precio de venta €190,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Onze schuttingpanelenset kan worden gebruikt als tuinbarrière of als omheining voor privacy en veiligheid. Dit HKC hek heeft aan de ene kant een houtnerfprint en aan de andere kant een gewone opdru...
Precio regular €250,99
Precio de venta €250,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Onze schuttingpanelenset kan worden gebruikt als tuinbarrière of als omheining voor privacy en veiligheid. Dit HKC hek heeft aan de ene kant een houtnerfprint en aan de andere kant een gewone opdru...
Precio regular €240,99
Precio de venta €240,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Onze schuttingpanelenset kan worden gebruikt als tuinbarrière of als omheining voor privacy en veiligheid. Dit HKC hek heeft aan de ene kant een houtnerfprint en aan de andere kant een gewone opdru...
Precio regular €294,99
Precio de venta €294,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Onze schuttingpanelenset kan worden gebruikt als tuinbarrière of als omheining voor privacy en veiligheid. Dit HKC hek heeft aan de ene kant een houtnerfprint en aan de andere kant een gewone opdru...
Precio regular €92,99
Precio de venta €92,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Deze gabion mand is een geweldige keuze voor zowel residentieel als commercieel landschapsontwerp. De gabion mand biedt een eenvoudige manier om een sterke muur te bouwen op plekken die je tegen wi...
Precio regular €38,99
Precio de venta €38,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Deze gabion mand is een geweldige keuze voor zowel residentieel als commercieel landschapsontwerp. De gabion mand biedt een eenvoudige manier om een sterke muur te bouwen op plekken die je tegen wi...
Precio regular €143,99
Precio de venta €143,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Deze schanskorfmuur is een geweldige keuze voor zowel residentieel als commercieel landschapsontwerp. De gabion mand biedt een eenvoudige manier om een sterke muur te bouwen, waar je wind, neerslag...
Precio regular €156,99
Precio de venta €156,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
De poort heeft een hoge stabiliteit en duurzaamheid en kan gebruikt worden als een praktische, moderne toegang voor je tuin, patio en terras. Het tuinhek is hoogwaardig afgewerkt en vervaardigd uit...
Precio regular €183,99
Precio de venta €183,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
De poort heeft een hoge stabiliteit en duurzaamheid en kan gebruikt worden als een praktische, moderne toegang voor je tuin, patio en terras. Het tuinhek is hoogwaardig afgewerkt en vervaardigd uit...
Precio regular €93,99
Precio de venta €93,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Deze hekset is ontworpen voor meervoudig gebruik. Hij kan dienen als kinderbeveiliging voor vijvers, beekjes, zwembaden, als tuinrand, tuinafscheiding, dierenverblijf en meer. Deze hekset is gemaak...
Precio regular €237,99
Precio de venta €237,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Deze poort vormt een moderne, praktische ingang tot je tuin of woning. De poort is zeer stabiel en duurzaam waardoor hij een praktische afscheiding vormt voor de tuin, patio of het terras. De poort...
Precio regular €201,99
Precio de venta €201,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Deze poort vormt een moderne, praktische ingang tot je tuin of woning. De poort is zeer stabiel en duurzaam waardoor hij een praktische afscheiding vormt voor de tuin, patio of het terras. De poort...
Precio regular €162,99
Precio de venta €162,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Deze poort vormt een moderne, praktische ingang tot je tuin of woning. De poort is zeer stabiel en duurzaam waardoor hij een praktische afscheiding vormt voor de tuin, patio of het terras. De poort...
Precio regular €46,99
Precio de venta €46,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Deze gazonranden hebben een boomstamontwerp en vormen een praktische en decoratieve toevoeging aan uw plantenbakken, gazons en andere buitenruimtes. Hoogwaardig PP-materiaal zorgt ervoor dat ze uv-...
Precio regular €49,99
Precio de venta €49,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Deze gazonranden hebben een klassiek tuinhekontwerp en vormen een praktische en decoratieve toevoeging aan uw plantenbakken, gazons en andere buitenruimtes. Hoogwaardig PP-materiaal zorgt ervoor da...
Precio regular €144,99
Precio de venta €144,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Deze hoogwaardige euro omheining kan worden gebruikt als een gewone omheining of als een dierenverblijf. Dit hekwerk heeft een sterke constructie van PVC-gecoat staal en is bestand tegen weersinvlo...
Precio regular €127,99
Precio de venta €127,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Deze hoogwaardige euro omheining kan worden gebruikt als een gewone omheining of als een dierenverblijf. Dit hekwerk heeft een sterke constructie van PVC-gecoat staal en is bestand tegen weersinvlo...
Precio regular €118,99
Precio de venta €118,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Deze hoogwaardige euro omheining kan worden gebruikt als een gewone omheining of als een dierenverblijf. Dit hekwerk heeft een sterke constructie van PVC-gecoat staal en is bestand tegen weersinvlo...
Precio regular €73,99
Precio de venta €73,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Creëer een elegant hek rond je tuin, huis of looppad met ons tuinhek! Ons decoratieve stalen tuinhek, bestaande uit 1 schuttingpaneel en 2 palen, heeft een totale lengte van 1,8 meter. Het vormt ee...
Precio regular €67,99
Precio de venta €67,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Creëer een elegant hek rond je tuin, huis of looppad met ons tuinhek! Ons decoratieve stalen tuinhek, bestaande uit 1 schuttingpaneel en 2 palen, heeft een totale lengte van 1,8 meter. Het vormt ee...
Precio regular €83,99
Precio de venta €83,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Creëer een elegant hek rond je tuin, huis of looppad met ons tuinhek! Ons decoratieve stalen tuinhek, bestaande uit 1 schuttingpaneel en 2 palen, heeft een totale lengte van 1,8 meter. Het vormt ee...
Precio regular €80,99
Precio de venta €80,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Creëer een elegant hek rond je tuin, huis of looppad met ons tuinhek! Ons decoratieve stalen tuinhek, bestaande uit 1 schuttingpaneel en 2 palen, heeft een totale lengte van 1,8 meter. Het vormt ee...
Precio regular €75,99
Precio de venta €75,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Creëer een elegant hek rond je tuin, huis of looppad met ons tuinhek! Ons decoratieve stalen tuinhek, bestaande uit 1 schuttingpaneel en 2 palen, heeft een totale lengte van 1,8 meter. Het vormt ee...
Precio regular €69,99
Precio de venta €69,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Creëer een elegant hek rond je tuin, huis of looppad met ons tuinhek! Ons decoratieve stalen tuinhek, bestaande uit 1 schuttingpaneel en 2 palen, heeft een totale lengte van 1,8 meter. Het vormt ee...
Precio regular €339,99
Precio de venta €339,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Deze hoogwaardige poort is een ideale ingang voor het hek rondom je tuin of terras. Deze stevige en duurzame poort is vervaardigd van robuust staal. Hij is roest- en corrosiebestendig en geschikt v...
Precio regular €134,99
Precio de venta €134,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Creëer een elegant hek rond je tuin, huis of looppad met ons tuinhek! Ons decoratieve stalen tuinhek, bestaande uit 2 schuttingpanelen en 3 palen, heeft een totale lengte van 3,4 meter. Het vormt e...
Precio regular €119,99
Precio de venta €119,99
Precio regular
Eenheidsprijs
por 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Creëer een elegant hek rond je tuin, huis of looppad met ons tuinhek! Ons decoratieve stalen tuinhek, bestaande uit 2 schuttingpanelen en 3 palen, heeft een totale lengte van 3,4 meter. Het vormt e...

Toont 193 - 224 van 2327 producten

Meer over Hekken en afscheidingen

Veiligheid en bescherming

Veiligheid is een prioriteit voor elke fietser. Daarom bieden wij een uitgebreide selectie van Hekken en afscheidingen aan om je fietsomgeving veilig en georganiseerd te houden. Deze producten zijn ideaal voor zowel thuisgebruik als voor commerciële toepassingen. Of je nu je fiets wilt beschermen tegen diefstal of een veilige ruimte wilt creëren voor je kinderen om te spelen, onze hekken en afscheidingen bieden de perfecte oplossing. Bekijk onze collectie en ontdek hoe je je fietsomgeving kunt verbeteren met de beste producten op de markt.

Ontdek vandaag nog onze uitgebreide collectie en vind precies wat je nodig hebt voor jouw fietsavonturen.

Veelgestelde vragen over Hekken en afscheidingen

Wat zijn Hekken en afscheidingen?

Hekken en afscheidingen zijn onderdeel van ons assortiment bij Fietsweb.nl. In deze collectie vind je een zorgvuldig geselecteerd aanbod, afgestemd op kwaliteit en prijs-kwaliteitverhouding.

Welke Hekken en afscheidingen zijn het meest populair?

De populairste Hekken en afscheidingen worden bepaald door verkopen, klantbeoordelingen en retentie. Bekijk de bestsellers bovenaan de collectiepagina, of gebruik de filter "Best verkopend" om direct de favorieten te zien.

Hoe kies ik de juiste Hekken en afscheidingen?

Bij het kiezen van Hekken en afscheidingen is het belangrijk om te letten op je specifieke behoeften, budget en toepassing. Gebruik onze filters om te sorteren op prijs, merk of populariteit, en lees de productbeschrijvingen voor meer details.

Hoe snel worden Hekken en afscheidingen geleverd?

Bestel je voor 17:30, dan is je bestelling vaak al de volgende dag in huis. De exacte levertijd staat vermeld op de productpagina. We versturen met betrouwbare partners voor een snelle en veilige bezorging.

Kan ik Hekken en afscheidingen retourneren?

Ja, je hebt 14 dagen online retourrecht op alle Hekken en afscheidingen. Niet helemaal tevreden? Meld je retour aan via ons retourportaal en je ontvangt het aankoopbedrag terug.