Zomer Actie – Fietsen & Outdoor Kamperen

Vóór 17:30 besteld, vaak morgen in huis
14 dagen online retourrecht
Veilig & flexibel betalen (iDEAL, Klarna)

Tuin en gazon

6535 producten gevonden

Bij Fietsweb vind je een uitgebreide selectie aan producten die je helpen om je buitenruimte optimaal te benutten. Of je nu op zoek bent naar handige tools voor je tuin en gazon of accessoires om je buitenleven te verrijken, wij hebben het allemaal. Onze collectie omvat een breed scala aan merken die bekend staan om hun kwaliteit en duurzaamheid. Ontdek bijvoorbeeld de innovatieve oplossingen van Basic, de biologische zaden van OwnGrown, of de slimme tuinoplossingen van Plantui. Voor de doe-het-zelver hebben we ook gereedschap van Kinzo en Grundig.

Snel filteren:
Makita Accessoires
Regulärer Preis €125,99
Verkaufspreis €125,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Laatste 1 stuk! Vandaag besteld, morgen verzonden
Bijzondere kenmerkenPassend op Makita Model: DDG460T2X7 , DDG460ZX7 , DG001GM105 , DG001GZ05Technische gegevensLengte: 800 mmGrondboor maximaal: 80 mm
Regulärer Preis €43,99
Verkaufspreis €43,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Creëer waar je maar wilt een ontspanningsplek uit de zon, met deze HDPE schaduwdoek. Hij kan gebruikt worden in elke buitenruimte zoals je tuin, terras of balkon. Het zonnezeil, gemaakt van 100% HD...
Stihl Accessoires
Regulärer Preis €55,99
Verkaufspreis €55,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Laatste 1 stuk! Vandaag besteld, morgen verzonden
Van staal, voor het afmaaien en verwijderen van taai vervilt gras en struikgewas. Zeer geschikt voor het snoeien van doornhagen. Mag enkel met hakselmesbeschermkap gebruikt worden. 320 mm.
Regulärer Preis €24,99
Verkaufspreis €24,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Geschikt voor bezem/zaalveger.
Regulärer Preis €24,99
Verkaufspreis €24,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Koppeling Geka 3/4" tule
Stihl
Regulärer Preis €769,99
Verkaufspreis €769,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Laatste 1 stuk! Vandaag besteld, morgen verzonden
Zeer krachtige 1,4kW- CombiMotor voor professionele toepassingen met een hoog vermogen. Vereenvoudigde startprocedure voor een comfortabele start, stoptoets, grotere brandstoftank voor langere loop...
Makita Accessoires
Regulärer Preis €113,99
Verkaufspreis €113,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Bijzondere kenmerkenPassend op Makita Model: DUX18ZX1
Regulärer Preis €51,99
Verkaufspreis €51,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Hooivork 3 tands, steel 4,5 vt 135 cm. Hooivork met 3 tanden, lengte van de steel is 135 cm.
Regulärer Preis €77,99
Verkaufspreis €77,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Deze verhoogde plantenbak is een geweldige keuze voor doe-het-zelvers om hun tuinen, balkons of terrassen in te richten of te decoreren. Stevig frame: deze plantenbak is gemaakt van gegalvaniseerd...
Regulärer Preis €26,99
Verkaufspreis €26,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Koppeling Geka 1.1/2" buitendraad
Regulärer Preis €23,99
Verkaufspreis €23,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Bijzondere kenmerkenmessing met buitendraad1 systeem – oneindig veel mogelijkheden Van de waterkraan tot de tuinsproeier – met de Cornat water snelkoppelingen maakt u in een handomdraai een perfect...
Regulärer Preis €22,99
Verkaufspreis €22,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Verloop Gardena-Gela 1/2" Messing klik koppeling naar 1/2" draad geschikt voor zwaarder gebruik. Bijzondere kenmerkenmessing met buitendraad1 systeem – oneindig veel mogelijkheden Van de waterkraa...
Regulärer Preis €24,99
Verkaufspreis €24,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Koppeling Geka 1/2" tule
Regulärer Preis €24,99
Verkaufspreis €24,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Steel 29 mm x 150 cm. Losse houten steel voor veger, hark, vloerwisser e.d. Afmetingen: Diameter: 29 mm Lengte: 150 cm.
Dresselhaus
Regulärer Preis €18,99
Verkaufspreis €18,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Kunststoff, Verbindungs- und Reduzierstutzen Beständig gegen E10, Kraft- und Schmierstoffe sowie Aceton und Bremsflüssigkeit. Art Artikel Eigenschaften E10 geeignet Hauptfarbe weiß Innendurchmesse...
Regulärer Preis €28,99
Verkaufspreis €28,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Bijzondere kenmerkenRuimtebesparend & praktischCreëer orde en overzicht in uw tuinhuis, kelder of garage. De gereedschaphouders kunnen naar keuze met de gereedschaphouders van Meister worden ge...
Stihl
Regulärer Preis €924,99
Verkaufspreis €924,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Laatste 1 stuk! Vandaag besteld, morgen verzonden
De benzinegrasmaaier STIHL RM 453 V is ideaal voor het onderhoud van grote privétuinen. De machine is uitgerust met een Vario-aandrijving, zodat je de maaisnelheid kan aanpassen aan je gewoonten of...
Regulärer Preis €29,99
Verkaufspreis €29,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Bijzondere kenmerkenmessing hier kan eenvoudig een slang met snelkoppeling verbonden wordencompatible met alle gangbare click systemen verbinding kan losgemaakt worden door eenvoudig te trekken 1 s...
Makita Accessoires
Regulärer Preis €13,99
Verkaufspreis €13,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Makita Accu Maaidraad 1,65 x 30 m blauw, geschikt voor diverse Makita trimmers en grastrimmers. Duurzaam en betrouwbaar voor precisiewerk in tuinonderhoud. Bijzondere kenmerkenGeschikt voor meerde...
Regulärer Preis €33,99
Verkaufspreis €33,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Bijzondere kenmerken De GARDENA voegenkrabber is de ideale tool om mos en onkruid moeiteloos te verwijderen tussen straatstenen en langs randen. De ergonomische handgreep met zachte componenten pa...
Regulärer Preis €21,99
Verkaufspreis €21,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Bijzondere kenmerken Met de Kleine universele strooier van GARDENA verspreidt u het winterstrooigoed zoals zand, zout en grit, of meststoffen, over kleinere oppervlaktes zonder uw handen vuil te m...
Regulärer Preis €32,99
Verkaufspreis €32,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Bijzondere kenmerkenMet messing sproeier.CompleetTechnische gegevensMateriaal: Messing Geschikt voor: Vernevelspuit prima 5 Merk: Gloria
Regulärer Preis €21,99
Verkaufspreis €21,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Bijzondere kenmerkenvoor bevestiging van alle ranken.Technische gegevensinhoud: 8 st
Regulärer Preis €248,99
Verkaufspreis €248,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
DUH523RF 18V Accu heggenschaar Gebruikersvoordelen Accuheggenschaar met lage trillingen, lagere geluidsproductie, laag gewicht en geen uitstoot van schadelijke stoffen Geleverd met accu BL1830 en o...
Regulärer Preis €65,99
Verkaufspreis €65,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Deze verhoogde plantenbak is een geweldige keuze voor doe-het-zelvers om hun tuinen, balkons of terrassen in te richten of te decoreren. Stevig frame: deze plantenbak is gemaakt van gegalvaniseerd...
Stihl
Regulärer Preis €790,99
Verkaufspreis €790,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Benzinekettingzaag voor het zagen van haardhout. Het longlife-luchtfiltersysteem zorgt voor een lange levensduur van de filter, terwijl de gereedschapsloze tankdop eenvoudig en veilig tanken mogeli...
Stihl
Regulärer Preis €159,99
Verkaufspreis €159,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Laatste 1 stuk! Vandaag besteld, morgen verzonden
Bijzondere kenmerkenStille en lichte elektrische heggenschaar voor hagen en struiken rondom de woning Trimt en snoeit nauwkeurig twijgen en dunne takken Opgeschroefde zwaardbescherming voor een een...
Makita Accessoires
Regulärer Preis €18,99
Verkaufspreis €18,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Laatste 1 stuk! Vandaag besteld, morgen verzonden
Makita Accessoires - Draadkop tap&go - YA00000649Bijzondere kenmerkenMakita halfautomatische draadkop. Hoogwaardige draadkop met een semi-automatisch draaddoorvoersysteem (druk tijdens het maai...
Metabo
Regulärer Preis €175,99
Verkaufspreis €175,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Handige en veilige accu-snoeizaag voor het snoeien van bomen, struiken en andere groenwerkzaamheden. Dankzij het compacte ontwerp, het lage gewicht en de hoge kettingsnelheid werk je comfortabel en...
Makita Accessoires
Regulärer Preis €31,99
Verkaufspreis €31,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
De Maaidraad 2,0 mm M10x1,25LH is een hoogwaardige vervangingsdraad voor bosmaaiers, geschikt voor nauwkeurig en efficiënt trimmen van gras en lichte vegetatie. Bijzondere kenmerkenAansluiting/opn...
Regulärer Preis €25,99
Verkaufspreis €25,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
afmeting 400 x 300 x 190mm gewicht 893g benzine-, olie- en zuurbestendig Toon meer
Admiral
Regulärer Preis €255,99
Verkaufspreis €255,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Laatste 1 stuk! Vandaag besteld, morgen verzonden
Bijzondere kenmerkenVoor industrieel water met doorgangsventielen.Voor ondergrondse hydranten conform DIN EN 14339Technische gegevensNominale grootte mm: DN 80 Materiaal: Aluminium Uitvoering: 1 x ...

Toont 417 - 448 van 6535 producten

Meer over Tuin en gazon

Verfraai je buitenruimte

Naast functionele producten bieden we ook een scala aan decoratieve items om je tuin of balkon een persoonlijke touch te geven. Denk aan de stijlvolle ontwerpen van Esschert Design of de sfeervolle verlichting van Lumineo. Voor de vogelliefhebbers hebben we een selectie van vogelhuisjes en voederstations van Best For Birds. En als je van barbecueën houdt, bekijk dan zeker onze BBQ-collectie. Of je nu kiest voor producten van Lifetime, Pro Garden, of Fancy Flames, je vindt altijd iets dat bij jouw stijl past.

Verken onze merken en ontdek wat het beste bij jouw buitenruimte past.

Veelgestelde vragen over Tuin en gazon

Wat zijn Tuin en gazon?

Tuin en gazon zijn onderdeel van ons assortiment bij Fietsweb.nl. In deze collectie vind je een zorgvuldig geselecteerd aanbod, afgestemd op kwaliteit en prijs-kwaliteitverhouding.

Welke Tuin en gazon zijn het meest populair?

De populairste Tuin en gazon worden bepaald door verkopen, klantbeoordelingen en retentie. Bekijk de bestsellers bovenaan de collectiepagina, of gebruik de filter "Best verkopend" om direct de favorieten te zien.

Hoe kies ik de juiste Tuin en gazon?

Bij het kiezen van Tuin en gazon is het belangrijk om te letten op je specifieke behoeften, budget en toepassing. Gebruik onze filters om te sorteren op prijs, merk of populariteit, en lees de productbeschrijvingen voor meer details.

Hoe snel worden Tuin en gazon geleverd?

Bestel je voor 17:30, dan is je bestelling vaak al de volgende dag in huis. De exacte levertijd staat vermeld op de productpagina. We versturen met betrouwbare partners voor een snelle en veilige bezorging.

Kan ik Tuin en gazon retourneren?

Ja, je hebt 14 dagen online retourrecht op alle Tuin en gazon. Niet helemaal tevreden? Meld je retour aan via ons retourportaal en je ontvangt het aankoopbedrag terug.