Zomer Actie – Fietsen & Outdoor Kamperen

Vóór 17:30 besteld, vaak morgen in huis
14 dagen online retourrecht
Veilig & flexibel betalen (iDEAL, Klarna)

Energie- en elektriciteitsbenodigdheden

910 producten gevonden

Bij Fietsweb begrijpen we dat de juiste accessoires en onderdelen essentieel zijn voor een optimale fietservaring. Of je nu een fervent fietser bent of gewoon geniet van een ontspannen ritje, het is belangrijk om goed voorbereid op pad te gaan. Daarom bieden wij een breed scala aan producten die je fietsplezier vergroten en je veiligheid waarborgen. Van banden en zadels tot verlichting en sloten, bij ons vind je alles wat je nodig hebt om je fiets in topconditie te houden.

Preis
  • -
Zeigen Sie alle Preis an
Snel filteren:
Enzo
Regulärer Preis €31,99
Verkaufspreis €31,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Laatste 1 stuk! Vandaag besteld, morgen verzonden
WAGO Lasklem hersluitbaar 5-voudig ds 25 st. Technische gegevens
Regulärer Preis €19,99
Verkaufspreis €19,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Laatste 1 stuk! Vandaag besteld, morgen verzonden
Bedien draadloos één of meerdere lichten of apparaten met deze Nedis® afstandsbediening.Je kunt meerdere ontvangers per kanaal registreren om meerdere lichten of apparaten aan of uit te schakelen m...
Regulärer Preis €30,99
Verkaufspreis €30,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Laatste 1 stuk! Vandaag besteld, morgen verzonden
Sluit deze afstandsbediening met SmartLife aan via een Zigbee-gateway (WIFIZBxxx), voor volledige controle over je complete smart home, zonder je telefoon zelfs maar aan te raken.Elke knop kan word...
Regulärer Preis €13,99
Verkaufspreis €13,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Verdeelstekker 3x euro Kleur wit
Regulärer Preis €96,99
Verkaufspreis €96,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Regulärer Preis €9,99
Verkaufspreis €9,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Losse contra stekker met randaarde. Met kemakeur. Kleur: zwart. 16 Amp.
Regulärer Preis €11,99
Verkaufspreis €11,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Stekker CEE 3 polig 16A blauw Blauwe 3 polige CEE stekker. Voorzien van CE keur. Maximaal 16 A.
Nieuw
Regulärer Preis €10,99
Verkaufspreis €10,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Laatste 1 stuk! Vandaag besteld, morgen verzonden
Bijzondere kenmerkenSoldeervrij, met isolatie, bestaande uit 5 ronde stekkerhulzen en 5 ronde stekkers.Technische gegevenskleur: rood diameter: 0,5-1 mminhoud: 10 st
Nieuw
Regulärer Preis €9,99
Verkaufspreis €9,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Laatste 1 stuk! Vandaag besteld, morgen verzonden
Bijzondere kenmerkenSoldeervrij, met isolatie, steekbreedte 6,3 mm, bestaande uit telkens 5 platte steekhulzen en platte stekkers.Technische gegevenskleur: rood diameter: 0,5-1 mminhoud: 10 st
Nieuw
Regulärer Preis €8,99
Verkaufspreis €8,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Laatste 1 stuk! Vandaag besteld, morgen verzonden
Bijzondere kenmerkenSoldeervrij, met isolatie, steekbreekte 4,8 mm 5 stuks.Technische gegevenskleur: blauw diameter: 1,5-2,5 mminhoud: 5 st
Nieuw
Regulärer Preis €11,99
Verkaufspreis €11,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Laatste 1 stuk! Vandaag besteld, morgen verzonden
Bijzondere kenmerkenSoldeervrij, met isolatie, bestaande uit 5 ronde stekkerhulzen en 5 ronde stekkers.Technische gegevenskleur: blauw diameter: 1,5-2,5 mminhoud: 10 st
Nieuw
Regulärer Preis €119,99
Verkaufspreis €119,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Nieuw
Regulärer Preis €39,99
Verkaufspreis €39,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Enzo
Regulärer Preis €30,99
Verkaufspreis €30,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Laatste 1 stuk! Vandaag besteld, morgen verzonden
Wiska Kabeldoos Wiska 1010 140x140x82 groot Technische gegevens Type lamp OpbouwKleur Grijs
Enzo
Regulärer Preis €23,99
Verkaufspreis €23,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Bijzondere kenmerkenD-Patronen.Smeltzekering voor in de groepenkast.Deze stoppen beschermen de elektrotechnische installatie tegen kortsluiting en overbelasting in de meterkast. Standaard meegelev...
Nieuw
Regulärer Preis €13,99
Verkaufspreis €13,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Bijzondere kenmerkenwit, met geïntegreerde verhoogde aanrakingsbeveiliging, 16 A, 250 V~, 50 HzTechnische gegevensuitvoering: 3V kleur: wit
Nieuw
Regulärer Preis €123,99
Verkaufspreis €123,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Brennenstuhl Verlengsnoer voor bouwplaatsen IP 44. Ideaal voor zwaar gebruik op bouwplaatsen, in garages en in de handel. Spatwaterbestendig IP 44. Met veiligheidsstekker en koppeling. Kabel lengte...
Regulärer Preis €30,99
Verkaufspreis €30,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Laatste 1 stuk! Vandaag besteld, morgen verzonden
Ansm. Timer En Stopcontact Aes1 Schakelbaar stopcontact met afteltimer Say goodbye to standby: vermijd onnodig standby stroomverbruik! Intelligente tijdgestuurde aftelklok met Zero Watt Technologie...
Busch Jaeger
Regulärer Preis €34,99
Verkaufspreis €34,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Laatste 1 stuk! Vandaag besteld, morgen verzonden
Merk: Busch Jaeger Serie: Basiselement Uitvoering: Wissel-wisselschakelaar Spanning: 250 Volt Stroom: 10 Ampere Beschermingsgraad: IP20 Aansluitwijze: Schroefklem Oud Bestelnummer 1011-0-0928.
Enzo
Regulärer Preis €38,99
Verkaufspreis €38,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Laatste 1 stuk! Vandaag besteld, morgen verzonden
Bijzondere kenmerkenInbouwspot 96mm (zaagmaat 83mm) met DimToWarm dim functie.Dimt terug in kleur van 3000K naar 1800K Technische gegevensMerk: ThorgeonKleur: ZwartEnergieklasse EVervanger van 75W...
Enzo
Regulärer Preis €995,99
Verkaufspreis €995,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Laatste 1 stuk! Vandaag besteld, morgen verzonden
Is een type grondkabel dat vaak wordt gebruikt voor het aanleggen van elektrische installaties in de grond of in beton. De kabel bestaat uit meerdere aders van koperdraad, geïsoleerd met PVC en omm...
Enzo
Regulärer Preis €9,99
Verkaufspreis €9,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
ABL CEE krachtstroomstekker Voor dagelijks gebruik op bouwplaatsen en de industrie 5-Polig 16A 400V Kleur: rood/zwart Stekker CEE 16A 5 polig Rode CEE stekker 16 Amp. 5 polig. Bijzondere kenm...
Enzo
Regulärer Preis €27,99
Verkaufspreis €27,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Laatste 1 stuk! Vandaag besteld, morgen verzonden
Technische gegevensMerk: KoppSerie: ParisKleur: Arctic Wit RAL9016Uitvoering: Wissel/Wisselschakelaar met wipBeschermingsgraad: IP20
Regulärer Preis €36,99
Verkaufspreis €36,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Brennenstuhl Kwaliteits kunststof verlengsnoer met platte stekker 3m H05VV-F3G1,5 wit Beschrijving Kwaliteits kunststof verlengsnoer met platte stekker. Voor gebruik in droge ruimnten, IP 20. Idea...
Enzo
Regulärer Preis €30,99
Verkaufspreis €30,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Bijzondere kenmerkenUSB 3.0 SuperSpeed Adapter naar USB-C, zwartUSB-C vrouwelijk > USB 3.0 mannelijk (Type A)Om eenvoudig een apparaat met USB-A-poort aan te sluiten met een USB-C kabelSuperSpee...
Regulärer Preis €18,99
Verkaufspreis €18,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
ABL CEE contra stekker 3-polig 16A 230V Voor binnen of buiten Kleur: grijs/blauw Stekker CEE contra 3 polig 16A blauw Blauwe 3 polige CEE contra stekker met klep. Voorzien van CE keur. Maximaa...
Enzo
Regulärer Preis €76,99
Verkaufspreis €76,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Laatste 1 stuk! Vandaag besteld, morgen verzonden
De Kopp inbouw schakelaar 3-standen (4620080) is een betrouwbare en praktische oplossing voor het schakelen van elektrische installaties. Deze schakelaar is geschikt voor uiteenlopende toepassingen...
Enzo
Regulärer Preis €27,99
Verkaufspreis €27,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Laatste 1 stuk! Vandaag besteld, morgen verzonden
Technische gegevensMerk: KoppSerie: HK07 PUREKleur: Mat Zwart RAL9005Uitvoering: Wip voor 3 standen schakelaar (4620080)Beschermingsgraad: IP20
Regulärer Preis €17,99
Verkaufspreis €17,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
De stekker van Brennenstuhl Professional is ontworpen in een opvallend rood/zwart kleurenschema dat zorgt voor een goede zichtbaarheid en overtuigt met de volgende eigenschappen: Made in Germany Be...
Enzo
Regulärer Preis €24,99
Verkaufspreis €24,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Bijzondere kenmerkenD-Patronen.Smeltzekering voor in de groepenkast.Deze stoppen beschermen de elektrotechnische installatie tegen kortsluiting en overbelasting in de meterkast. Standaard meegelev...
Eaton/Moeller
Regulärer Preis €31,99
Verkaufspreis €31,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Op voorraad Vandaag besteld, morgen verzonden
Regulärer Preis €34,99
Verkaufspreis €34,99
Regulärer Preis
Eenheidsprijs
pro 
Laatste 1 stuk! Vandaag besteld, morgen verzonden
Brennenstuhl Verlengsnoer IP44 met Powerblock 5m blauw AT-N05V3V3-F 3G1,5 Technische informatie Kabellengte: 5 m Kabel: AT-N05V3V3-F 3G1,5 Kabelkwaliteit: BREMAXX® Kleur van de...

Toont 1 - 32 van 910 producten

Meer over Energie- en elektriciteitsbenodigdheden

Onze collectie omvat ook een uitgebreide selectie van Energie- en elektriciteitsbenodigdheden die je fiets naar een hoger niveau tillen. Of je nu op zoek bent naar een betrouwbare oplader of een efficiënte batterij, wij hebben het allemaal. Ontdek de hoogwaardige producten van merken zoals Scanpart, Eaton, en ABL. Deze merken staan bekend om hun duurzaamheid en innovatie, waardoor je verzekerd bent van kwaliteit en betrouwbaarheid.

Waarom kiezen voor onze merken?

Bij Fietsweb selecteren we onze merken zorgvuldig om ervoor te zorgen dat je alleen het beste krijgt. Scanpart biedt een breed scala aan accessoires die je fietsrit comfortabeler maken. Eaton staat bekend om zijn geavanceerde technologieën die zorgen voor een efficiënte energievoorziening. ABL biedt innovatieve oplossingen voor elektrische fietsen, zodat je altijd met een gerust hart op pad kunt. Door te kiezen voor deze merken, investeer je in producten die je fietsplezier vergroten en je veiligheid garanderen.

Verken onze collectie en ervaar het verschil zelf.

Veelgestelde vragen over Energie- en elektriciteitsbenodigdheden

Wat zijn Energie- en elektriciteitsbenodigdheden?

Energie- en elektriciteitsbenodigdheden zijn onderdeel van ons assortiment bij Fietsweb.nl. In deze collectie vind je een zorgvuldig geselecteerd aanbod, afgestemd op kwaliteit en prijs-kwaliteitverhouding.

Welke Energie- en elektriciteitsbenodigdheden zijn het meest populair?

De populairste Energie- en elektriciteitsbenodigdheden worden bepaald door verkopen, klantbeoordelingen en retentie. Bekijk de bestsellers bovenaan de collectiepagina, of gebruik de filter "Best verkopend" om direct de favorieten te zien.

Hoe kies ik de juiste Energie- en elektriciteitsbenodigdheden?

Bij het kiezen van Energie- en elektriciteitsbenodigdheden is het belangrijk om te letten op je specifieke behoeften, budget en toepassing. Gebruik onze filters om te sorteren op prijs, merk of populariteit, en lees de productbeschrijvingen voor meer details.

Hoe snel worden Energie- en elektriciteitsbenodigdheden geleverd?

Bestel je voor 17:30, dan is je bestelling vaak al de volgende dag in huis. De exacte levertijd staat vermeld op de productpagina. We versturen met betrouwbare partners voor een snelle en veilige bezorging.

Kan ik Energie- en elektriciteitsbenodigdheden retourneren?

Ja, je hebt 14 dagen online retourrecht op alle Energie- en elektriciteitsbenodigdheden. Niet helemaal tevreden? Meld je retour aan via ons retourportaal en je ontvangt het aankoopbedrag terug.